Python týden ITnetwork summer 2020
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Tipy z Číny - Slevy na zařízení HOMTOM a mnohem více

Velmi často vám ukazuji telefony a další různá chytrá zařízení ve slevě, abyste mohli vybrat zařízení pro sebe i své rodinné příslušníky správně. Mnohdy Gear Best pořádá slevové akce, které jsou čas od času zajímavé, co si budeme podívat. Ale nyní máte unikátní možnost. Co takhle si pořídit telefon pod tisíc korun?

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Ano, podíváte-li se na obrázek výše dobře, vidíte, že model HT3 je nabízen se slevou za 40$, což je v přepočtu pod hranicí tisíc korun. Přitom disponuje 5palcovým HD displejem, baterií o kapacitě 3000 mAh, samozřejmostí je Android Lollipop nebo podpora 3G sítí, Wi-Fi či 8GB interní úložiště. Další v pořadí je model HT7, jehož sestava se příliš nemění, až tedy na 5,5palcový displej o totožném rozlišení a narazíme též na odlišný design telefonu.

Mezi ta lepší zařízení pak patří model HT6 s 2GB operační pamětí, podporou LTE sítí, včetně frekvence 800 MHz, a navíc nabídne baterii o kapacitě 6250 mAh, což není ani náhodou málo. Další telefon na holení nese název HT7 Pro a nabídne, oproti své slabší variantě, větší operační paměť a podporu LTE sítí.

Nakonec zde máme HT3 Pro, který má oproti svému bratru akorát navíc podporu LTE sítí. Všechna zařízení pak mají předinstalován Android 5.x Lollipop. Liší se designem a různými funkcemi, tudíž si vybere snad každý méně náročný uživatel.

To není vše. Ve slevě jsou taktéž různé power banky od Xiaomi, například, nebo kabely a další gadgety. Slevovou akci najdete na stránkách internetového obchodu Gear Best jako HOMTOM Phones Flesh Sales.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 5.4.2016 20:22
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Oliver Tušla:5.4.2016 23:01

Již jsem na ně narazil dřív... Baterie je u HT6 super, rád bych telefon s takovou výdrží, ALE ty procesory u všech modelů to dokonale potápí na level nepoužitelnosti, když po tom chcete víc než budík, prohlížeč a podobně...

 
Odpovědět
5.4.2016 23:01
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.