Geek tričko zdarma C# týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy C# .NET.
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Virtuální realita v akci společně s telefony

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Moderní technologie doslova a do písmene zaplavují dnešní svět a prakticky je téměř nemožné jim uniknout, jelikož se skrývají za každým rohem. O Virtuální Realitě (VR) již pravděpodobně víte a říkáte si, že ničím novým vás překvapit nemůže.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Vývojáři aplikací se však snaží o pravý opak a denně pracují na novinkách pro toto odvětví. Dnes si tak můžete na všech možných systémech vyzkoušet VR aplikace a například se procházet po městě vzdáleném tisíce kilometrů nebo se například prolétnout ve vesmíru.

V nabídce akce nazvané Tech Discovery Channel, si pro své nakupující Gear Best připravil mnoho brýlí určených pro krásné prožití virtuálního světa. Najdeme zde kusy za pár desítek dolarů, ale i opravdu kvalitní kusy za stovky dolarů, s nimiž můžete zažít opravdu ledacos.

Avšak co by to bylo za brýle, kdybyste k nim neměli dobrý telefon. Rozhodně se v tomto ohledu nevyplatí hledat telefony pod 100 $ (~ 2407 Kč), které nemusí mít při nejmenším Full HD rozlišení. Obecně je však dobré hledat zařízení s QHD displejem, díky čemuž si VR užijete mnohem více.

Proto si pro vás obchod připravil i další akci na telefony. Samozřejmostí je i doprodej skladových zásob, tudíž na jedné a té samé stránce najdeme mnoho a mnoho zlevněných výrobků, s nimiž si můžete užit i desítky hodin zábavy. Pro náročnější uživatele jsou připraveny drony, chytré náramky, žárovky a svítilny nebo chytré TV Boxy s operačním systémem Android.


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Mareš 30.9.2016 17:29
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!