Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Best practices pro návrh softwaru - Online kurz

Napadlo tě někdy, že tvůj nebo cizí kód vypadá divně? Že už od pohledu vidíš špatně pojmenované proměnné, zbytečně zdlouhavě vyřešený problém nebo zcela nekorektní přístup k syntaxi, že se skoro divíš, jak je možné, že se program spustil? Ne každá chyba může být fatální, některé jsou spíše kosmetické. Přesto se vyplatí, ať už kvůli přehlednosti vlastního kódu nebo proto, abys nedělal/a ostudu mezi ostatními programátory, dodržovat tzv. best practices. V tomhle kurzu si je postupně představíme.

Co se v kurzu naučíš?

“Dobré praktiky”, kterým se v tomto kurzu věnujeme, můžeš (a měl/a bys!) uplatňovat i při programování v jiných programovacích jazycích. Vysvětlíme si, co znamenají zkratky jako KISS, DRY nebo SHY.

Naučíš se tzv. praktiky SOLID a dozvíš se, jak rychle a především kvalitně tvořit nejen webové aplikace. Ve třech dílech se podíváme na nejčastější chyby programátorů. Možná zjistíš, že jsi až doposud také některé z těchto chyb dělal/a.

Tenhle kurz tě ale rozhodně nemá “nachytat na švestkách” a ukázat ti, že ses něco naučil špatně. Je to spíš nadstavba, která z tebe udělá ještě lepšího programátora. Tvůj kód bude přehlednější, ty díky tomu produktivnější a především budeš působit jako profesionál, který je schopný dobře reprezentovat firmu i sám sebe. :)

-15% Cena: 70 Kč 60 Kč (24 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity