Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Avatar
GIlytex
Člen
Avatar
GIlytex:3.7.2014 22:05

Hezký den. Mám takový dotaz. Dělám registraci na jeden můj web a při té registraci bych chtěl podle toho co uživatel odškrtl reagovat. Např. Mám 3 checkboxy : Jste: 1.Muslim 2.Žid 3.Křestan. No a pokud by ten uživatel při registraci klikl že je např. Křesťan, tak by to vyhodilo nějakou false hlášku. Díky a doufám že sem někdo napíše a že mi poradíte a že mě chápete ahoj.

Editováno 3.7.2014 22:07
 
Odpovědět
3.7.2014 22:05
Avatar
H*falk*W
Člen
Avatar
H*falk*W:3.7.2014 22:26

Jestli myslis false jako ze to neposle formular, udelej to pres javascript. To je ale jen na strane prohlizece.
Jinak checkbox je tag co muze mit svoji hodnotu i nazev, takze overeni v php je, velmi jednoduche if($_REQUEST["na­bozenstvi"] == "zid")...

Sam si nejsem vedom ani jak to myslis, protoze zrovna v tomto priklade bych predpokladal, ze clovek veri v jedno vyznani a tam bych radeji pouzil radio buttony (prepinace)

 
Nahoru Odpovědět
3.7.2014 22:26
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.