Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c week
Avatar
Lukáš Červený:25.9.2015 15:15

Ahoj,

pracuji na webu v Drupalu a chtěl bych použít modul Txonomy Image. Mám dvě verze webu - testovací a produkční - a v tom je právě ten problém.

Nejdřív jsem nainstaloval TI na testovacím a odzkoušel u několika kategorií, že to funguje. Teď se pokouším o totéž na produkci a tam to prostě nejde. Obrázek se nahraje, ale nezobrazí se např. v poli ve Views nebo při pozdější editaci kategorie. Porovnával jsem i databáze - testovací i produkční se chovají při úpravách kategorií a obrázků stejně.

Ještě nutno podotknout, že problém není v načtení obrázku do prohlížeče, protože se vůbec nevypíše ani <img> tag (platí pro Views). Zkrátka se zdá, že v případě žádosti o obrázek nepřijde modul na to, že je příslušné kategorii nějaký obrázek přiřazený.

Nevíte, v čem by mohl být problém?

Díky moc a pěkný den.

 
Odpovědět
25.9.2015 15:15
Avatar
Odpovídá na Lukáš Červený
Lukáš Červený:25.9.2015 19:41

Ještě můžu dodat, že například:

<?php print(taxonomy_image_display(77, "align='right'")); ?>

nevypíše také nic, přestože taxonomy id 77 existuje.

 
Nahoru Odpovědět
25.9.2015 19:41
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Lukáš Červený:25.9.2015 21:07

Tak už jsem na to přišel, nebyla správně nastavená uživatelská práva...

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
25.9.2015 21:07
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.