dodání ihned! nové
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Hledáme programátora do rostoucího týmu ITnetwork.cz, 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací
discount week 30
Avatar
Jan Demel
Redaktor
Avatar
Jan Demel:6.4.2016 20:16

Ahoj lidi. Dělám na webu, do kterého zadáte třeba 100 hodnot a on pro každou hodnotu na internetu najde nějaké data a uloží je do DB a následně vypíše. Problém je, že v momentě, kdy je vstupních hodnot více, tak to dlouho trvá. Chtěl bych udělat takové to postupné načítání, aby se po odeslání formuláře ukázalo u každé hodnoty takové to kolečko a jakmile by se načetly data, tak by se vypsaly. Prosím vás mohl by mi někdo popsat, jak by se to dělalo? Je mi jasné, že budu muset použít AJAX a to je asi tak všechno :D

Odpovědět
6.4.2016 20:16
To co se zdá být nemožné, je vždy možné.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
bernyk
Člen
Avatar
Odpovídá na Jan Demel
bernyk:31.5.2016 17:52

Používáš nějaký databázový wrapper nebo nějaké rozhraní pro lepší práci s DB? Ajaxově to bude asi nejlepší, dal by se použít i buffer, ale hádám že ajaxem bude vše plynulejší, dá se s ním líp pracovat.

 
Nahoru Odpovědět
31.5.2016 17:52
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.