Využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací. Zároveň je tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
discount week 30 halloween
Avatar
Jakub Milata
Člen
Avatar
Jakub Milata:28.12.2020 23:42

Jak můžu co nejjednodušeji rozjet projekt z githubu na hostingu bez composeru?
Myslím úplně jednoduše stáhnout z gitu a nahrát na FTP.

Zkusil jsem: Zkoušel jsem include na všechny soubory a use všech tříd. U menších projektů kde je pár souborů jsem to tak nějak rozjel.
U větších se nemůžu hnout z místa.
Nainstaloval jsem si composer na vlastní počítač, ten vygeneruje autoloader, ale stejně pak nevím jak to jednoduše od sebe zkopírovat na hosting abych nerozhodil cesty z těch autoloaderů. Taky u mě v PC ten autoloader jakoby smíchá všechny stažené projekty dohromady, nevím jak to pak rozdělit.

Chci docílit: Není nějaký úplně jednoduchý autoloader, kde bych nastavil složku ve které má najít všechny classes a funkce a on by je už načetl?

 
Odpovědět
28.12.2020 23:42
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Jakub Milata
Petr Kateřiňák:15. července 21:35

Ahoj, composer instal a pak napriklad pres FTP deploy skript poprve nahrat vse. To jsi zkousel? Nahravam takto projekty se stovkami složek ve vendoru.

 
Nahoru Odpovědět
15. července 21:35
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.