Black friday Black friday
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Diskuze: Licence PhpStorm

PHP PHP Licence PhpStorm American English version English version

Aktivity (1)
Avatar
foizo
Člen
Avatar
foizo:11.7.2018 8:58

Ahoj,

nevíte někdo zda se dá pořídit licence na PhpStorm levněji? Než jí ve storu Jetbrains koupím za 2 902,-Kč s DPH... Nejsem ani student, ani nerozjíždím opensource projekt atd...

 
Odpovědět 11.7.2018 8:58
Avatar
David Jančík
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na foizo
David Jančík:11.7.2018 9:34

Je to cena za celoživotní licenci s ročními aktualizacemi. Každý další rok, pokud si aktualizace prodloužíš, dostaneš slevu. Po 3. roce pak platíš už jen nějak 1 500,- což mi za opravdu profesionální IDE, které, dovolím si říct, nemá konkurenci a také když vezmeš v potaz, že hodně služeb a profi programů stojí desítky, ne-li stovky tisíc, tak mi toto přijde jako velice přijatelná částka.
Pokud je to pro tebe hodně, lze to platit v měsíčních intervalech - nějaké 200,- měsíčně. Můžeš se s nimi domluvit, že jim uděláš nějakou propagaci nebo navázat jinou spolupráci, ale z mých zkušeností je jakékoliv jednání z větší firmou velmi zdlouhavé a ve výsledku se ti to nevyplatí, pokud bereš v potaz, že tvůj čas má nějakou hodnotu.

Nahoru Odpovědět  +1 11.7.2018 9:34
Zapomeň, že je to nemožné a udělej to ;)
Avatar
foizo
Člen
Avatar
foizo:11.7.2018 9:40

Ano, také mi to přijde přijatelné, hodně to rozhodně není. Šlo mi spíš o to, jestli tu někdo neví o nějaké akční ceně nebo tak.. jinak díky..

 
Nahoru Odpovědět 11.7.2018 9:40
Avatar
David Jančík
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na foizo
David Jančík:11.7.2018 9:46

Nedělají žádné promo akce, alespoň co vím. Ale oproti ostatním službám, které ti dají slevu na první rok a pak už nikdy nic, máš tu výhodu, že každý další rok máš levnější, což mi přijde lepší :)

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět  +2 11.7.2018 9:46
Zapomeň, že je to nemožné a udělej to ;)
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na foizo
Martin Dráb:11.7.2018 11:02

Ano, také mi to přijde přijatelné, hodně to rozhodně není. Šlo
mi spíš o to, jestli tu někdo neví o nějaké akční ceně nebo
tak.. jinak díky..

JetBrains obvykle mívají jednu přednášku na předmětu Firemní semináře na matfyzu každý semestr.
http://d3s.mff.cuni.cz/…ps/previous/

Co si pamatuji z mé návštěvy, přednáška je to velmi zajímavá (popisují techničtější detaily svých produktů, obvykle ukazují, jak si vytvořit programovací jazyk na míru). Těm, kdo se přednášky zúčastní, dávali malou slevu na jejich produkty (cca 5 %). Nemyslím, že by se to změnilo.

Off-topic
Ten předmět můžu doporučit i jinak. Nejedná se o promo akce/nábor nových lidí do firem (to je přímo přednášejícím zakázáno). Obvykle se dozvíte technické pozadí nějakého produktu, popř. zkušenosti s aplikací scrumu či jiné metodiky. Pokud pracovní zkušenosti ještě nemáte, určitě doporučuji navštívit.

Nahoru Odpovědět  +1 11.7.2018 11:02
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.