Avatar
niderle.l
Člen
Avatar
niderle.l:8.8.2016 8:45

Ahoj vyzkoušel jsem si zdejší serál na redakční systém jenom v PHP bez frameworku a docela se mi to líbí, ale bohužel jsem narazil na jeden problém. Udělal jsem si rozcestník, který mám momentálně 3 tlačítka a každé tlačítko odkazuje na redakční systém, který pracuje s něčím jiným. Problém je ten, že když kliknu na tlačítko, tak mi to rovnou hodí chybu 404 a nevím proč. Mám rozjeté subdomeny na NASu a samotné redakční systémy pomocí nich fungují bez problému, ale přes ten rozcestník ne. Nemohl by mi někdo poradit kde dělám chybu nebo aspoň mně nasměrovat?
Předem moc děkuji za případnou pomoc.

 
Odpovědět 8.8.2016 8:45
Avatar
Jakub Žák
Člen
Avatar
Odpovídá na niderle.l
Jakub Žák:8.8.2016 11:01

No bez pořádnýho popisu, kódů apod. asi těžko :D

Nahoru Odpovědět  +1 8.8.2016 11:01
Kuba je ajťák. Buď jako Kuba.
Avatar
niderle.l
Člen
Avatar
Odpovídá na Jakub Žák
niderle.l:8.8.2016 11:41

tak ta hlavní stránka, kde je rozcestník má tento vzhled toho tlačítka:

<a href="Pages/toDoList/index.php" class="btn btn-default btn-lg" target="_blank"><i class="fa fa-fw"></i><span class="network-name">toDoList</span></a>

Tu stránku přímo vidím, ale když kliknu na ten odkaz, tak se snažím tímto způsobem nasměrovat přímo na ten redakční systém na místo, kde je index.php. Mělo by to fungovat tak, že vezmu hotový redakční systém a jen ho tam vložím a mělo by to fungovat, ale ono to rovnou hodí chybu 404. Když tak lze vidět praticky na www.niderle.cz, kde se to snažím rozjet, abych k tomu měl přístup i z venku.

 
Nahoru Odpovědět 8.8.2016 11:41
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.