Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Načítání PHP scriptu z jiné domény

V předchozím kvízu, Online test znalostí PHP, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
Neaktivní uživatel:7.6.2018 17:59

Mám takový problém: dělám na takové jednoduší recapha ale nechci aby si lidi musely vkládat několika řádkový PHP kód do svého webu a chi to udělat tak aby si ho načetly z mé domény ale nejde to. Ptal sem se na hostingu a tam mně řekly že to mají z bezpečnostních důvodů zablokované, a řekli mně že to jde takto: http://www.php.net/…guration.php#… ale moc tomu nerozumím. Pomůže mně tady stím někdo? Děkuji. :)

Odpovědět
7.6.2018 17:59
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Tomáš Martin Holub:24.7.2018 9:53

Tak proč to nedáš do souboru a ten potom zkompiluješ do .zip ? A budou to moct využívat( PS: taky to mam tak na wehostingu a jsem za to rád(

 
Nahoru Odpovědět
24.7.2018 9:53
Avatar
Petr Čech
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Petr Čech:24.7.2018 11:12

Include z cizí domény je bezpečnostní sebevražda, prostě to nedělej; je dobrý důvod pro to, aby to bylo vypnuté. Co když někdo infikuje ten skript, co načítáš?
Prostě si budou muset lidé stáhnout pár řádků kódu, ono je to nezabije, za bezpečnost to stojí. Také to můžeš udělat jako composer knihovnu a lidé potom třeba budou muset zavolat jen nějakou jednoduchou funkci s konfigurací.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+2,50 Kč
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
24.7.2018 11:12
the cake is a lie
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.