Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Diskuze: Načítání PHP scriptu z jiné domény

Aktivity
Avatar
Neaktivní uživatel:7.6.2018 17:59

Mám takový problém: dělám na takové jednoduší recapha ale nechci aby si lidi musely vkládat několika řádkový PHP kód do svého webu a chi to udělat tak aby si ho načetly z mé domény ale nejde to. Ptal sem se na hostingu a tam mně řekly že to mají z bezpečnostních důvodů zablokované, a řekli mně že to jde takto: http://www.php.net/…guration.php#… ale moc tomu nerozumím. Pomůže mně tady stím někdo? Děkuji. :)

Odpovědět
7.6.2018 17:59
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Tomáš Martin Holub:24.7.2018 9:53

Tak proč to nedáš do souboru a ten potom zkompiluješ do .zip ? A budou to moct využívat( PS: taky to mam tak na wehostingu a jsem za to rád(

 
Nahoru Odpovědět
24.7.2018 9:53
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Petr Čech
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Petr Čech:24.7.2018 11:12

Include z cizí domény je bezpečnostní sebevražda, prostě to nedělej; je dobrý důvod pro to, aby to bylo vypnuté. Co když někdo infikuje ten skript, co načítáš?
Prostě si budou muset lidé stáhnout pár řádků kódu, ono je to nezabije, za bezpečnost to stojí. Také to můžeš udělat jako composer knihovnu a lidé potom třeba budou muset zavolat jen nějakou jednoduchou funkci s konfigurací.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
24.7.2018 11:12
the cake is a lie
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.