ITnetwork Flashka zdarma C# týden
Akce! Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy C# .NET. Lze kombinovat s akcí 50 % bodů navíc na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Diskuze: Načítání PHP scriptu z jiné domény

Aktivity (2)
Avatar
Matěj Strnad:7.6.2018 17:59

Mám takový problém: dělám na takové jednoduší recapha ale nechci aby si lidi musely vkládat několika řádkový PHP kód do svého webu a chi to udělat tak aby si ho načetly z mé domény ale nejde to. Ptal sem se na hostingu a tam mně řekly že to mají z bezpečnostních důvodů zablokované, a řekli mně že to jde takto: http://www.php.net/…guration.php#… ale moc tomu nerozumím. Pomůže mně tady stím někdo? Děkuji. :)

 
Odpovědět 7.6.2018 17:59
Avatar
Odpovídá na Matěj Strnad
Tomáš Martin Holub:24.7.2018 9:53

Tak proč to nedáš do souboru a ten potom zkompiluješ do .zip ? A budou to moct využívat( PS: taky to mam tak na wehostingu a jsem za to rád(

 
Nahoru Odpovědět 24.7.2018 9:53
Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Matěj Strnad
Petr Čech:24.7.2018 11:12

Include z cizí domény je bezpečnostní sebevražda, prostě to nedělej; je dobrý důvod pro to, aby to bylo vypnuté. Co když někdo infikuje ten skript, co načítáš?
Prostě si budou muset lidé stáhnout pár řádků kódu, ono je to nezabije, za bezpečnost to stojí. Také to můžeš udělat jako composer knihovnu a lidé potom třeba budou muset zavolat jen nějakou jednoduchou funkci s konfigurací.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět 24.7.2018 11:12
the cake is a lie
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.