Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Quixík
Člen
Avatar
Quixík:20.8.2021 10:54

Ahoj prosím, zda by někdo sepsal nějaký podrobný návod, hlavně česky, jak použít platební bránu PayPal na svém webu. Od registrace, po popis kódu krok za krokem. Na webu jsem našel jen zastaralé návody na deset let staré verze. Prosím psát stylem pro začátečníka programátora. Jde i přenos peněz nějak zkušebně otestovat? Děkuji

 
Odpovědět
20.8.2021 10:54
Avatar
Tadeáš Burda
Brigádník
Avatar
Odpovídá na Quixík
Tadeáš Burda :20.8.2021 12:14

Tady si to vyklikáš: odkaz ... To je asi max, co dostanes :-` Pochybujem ze ti tu nekdo bude psat navod

 
Nahoru Odpovědět
20.8.2021 12:14
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Jan Kerhart
Člen
Avatar
Jan Kerhart:23.8.2021 18:13

Ahoj,
PayPal má oficiální PHP knihovnu ke svému API, na tom GitHubu jsou i příklady použití. Podle toho by jsi to měl být schopen již implementovat, je to poměrně jednoduché... Je to samozřejmě vše anglicky, ale to je v IT vše a pokud ti to dělá problém, tak se doporučuji nejprve naučit alespoň základy angličtiny :)

Zkušebně lze testovat na sandboxu. Všechny ty příklady ho používají. Pro zvolení, jestli chceš používat sandbox nebo produkci, stačí při vytváření klienta předat buď produkční nebo sandbox prostředí:

$environment = new SandboxEnvironment($clientId, $clientSecret); //sandbox ("testovací")
//nebo
$environment = new ProductionEnvironment($clientId, $clientSecret); //produkce ("reálné")

$client = new PayPalHttpClient($environment);
 
Nahoru Odpovědět
23.8.2021 18:13
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.