Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
katrincsak
Člen
Avatar
katrincsak:22.10.2015 21:10

Zdravím,

mám drobnou kosmetickou vadu, která mi vadí. Při občasném načtení některých částí webu a nemohu říci že pokaždé se jedná o stejnou stránku a nebo o náročnou stránku. V podstatě jakmile se web má načíst na levo vyskočí v milisekundách až mikrosekundách(jes­tli lze sptřit :)) ) html kod a pak se vše vykreslí.

Nemohu to ani ukázat, každopádně je to jenom občas a možná to třeba dělá jenom mně :)

Snad tušíte co mám na mysli a že mi třeba poradíte čeho bych se mohl chytit.

Každopádně to provede i při načtení jen hlavní stránky (index) a nebo i při prohledávání(Dle mně nejnáročnější proces) .. Můžu klikat jak chci a jak rychle na webu a bez problému. Možná bych řekl že se jedná o úplně prvotní načtení, ale také to nelze říct úplně 100% . Každopádně web i samotná grafika má jen pár Kilo Bajtů a tak načtení grafiky taktéž by nemělo zdržovat. Problém se vyskytoval ještě před nasazením i JavaScriptu..

Možná to bude o nějaké vyladěnosti cachování, hlavička a nebo nevím... Možná mě ještě napadá, že používám MVC a tak title, description atp načítá z PHP do hlavičky..

Hosting mám u Wedosu.
Moje linka: 20/20 Mb/s (Jen info, že tam také nedochází ke zpoždění).

Děkuji za každý nápad ;-)

Edit: Ani nevím co bych měl poslat za kod :/

Editováno 22.10.2015 21:11
 
Odpovědět 22.10.2015 21:10
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.