Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
martinkobelka
Tvůrce
Avatar
martinkobelka:25.7.2012 22:09

Zdravím
Jsem začátečník php programátor, který ale nemá žádné reference. Máte nějaký zajímavý nápad na projekt, ale nemáte peníze na jeho tvorbu? Nabízím vám jeho koderskou a programovací část tvorby zdarma.
Moje znalosti jsou
html - pokročilé(4. v testu zde na islandsoft)
css - pokročilé(4. v testu zde na islandsoft)
php - pokročilé
mysql - pokročilé
javascript - začátečník
Základní grafiku bych měl zvládnout, ale nejsem grafik. Pokud vás zajímá nějaká moje tvorba, tak například http://www.memes.tode.cz
Vytvořím vše. jednoduché e-shopy, osobní blogy, informační weby
své nabídky pište buď zde nebo na email

 
Odpovědět
25.7.2012 22:09
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na martinkobelka
matesax:26.7.2012 7:11

Být tebou, takhle bych na to nešel. Tedy koho zajímá, co ti vyšlo v testu - když jsi přitom mohl bezproblému googlit - a i jinak podvádět... Kdyby jsi napsal, že máš za sebou Sš, nebo Vš... Chceš dělat web a neumíš grafiku? Pokud by jsi za sebou Vš, mohl by jsi být programátor a ne kóder - pak by jsi klidně mohl dělat na velkém projektu, kde grafik dělá zvlášť. Ale takto musíš umět obojí - a celkově prosadit se bez praxe a školy stojí víc, než dáváš... Spíš se vrhni na nějaký opensource projekt.

 
Nahoru Odpovědět
26.7.2012 7:11
Avatar
David Hartinger
Vlastník
Avatar
Odpovídá na matesax
David Hartinger:26.7.2012 9:25

Testy jsou relevantní, diky časovému omezení u nich nejde Googlit. Snažili jsme se, aby vypovídaly o opravdových schopnostech a myslím, že se nám to podařilo.

Web jde dělat dnes i bez perfektní znalosti grafiky, když člověk umí trochu CSS3 a zná stránky s free ikonami a podobně.

Osobně mi připadá zbytečné tvořit zadarmo pro reference, proč rovnou nezkusíš vytvořit někomu web na ostro?

Nahoru Odpovědět
26.7.2012 9:25
New kid back on the block with a R.I.P
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.