Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Jan Bartík
Člen
Avatar
Jan Bartík:27.3.2018 17:51

Zdravím Pomohl by mi někdo s nastavením phpunit na netbeans na linuxech ? De o to že tady na návodech to dělají přes phpStorm a u mě na netbeans(a ubuntu) je to nejspíš nějak jinak....Přes composer jsem stáhl do složky s projektem codeception a v netbeans jsem dal tools->options->frameworks->phpunit a natáhl z vendor/bin/phpunit ale phpunit-skelgen v té složce nemůžu nikde najít ....PS: s testováním teprve začínám tím myslím že jsem ho ještě ani nevyzkoušel a kdyby byl někdo ochotný vysvětlit pojmy jako composer , codeception, phpunit jaký je mezi nima rozdíl a použití (třeba toho composeru už jsem se s ním setkal při nette) Díííík všem za pomoc :)

 
Odpovědět
27.3.2018 17:51
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.