Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Počítadlo stažení

V předchozím kvízu, Online test znalostí PHP, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
Shift
Tvůrce
Avatar
Shift:24.2.2013 18:52

Ahoj, Google mi moc nepomohl, tak se obracím sem. Potřeboval bych udělat jednoduchý počítadlo stažení. Nechci žádný externí aplikace jako Blueboard apod. V php se moc (skoro vůbec) neorientuju a MySQL na tom neni o moc líp. Stačí klasický textový počítadlo bez ozdob. Díky :)

Odpovědět
24.2.2013 18:52
Don't kill and don't be killed, alright? That's the best you can strive for.
Avatar
Pavel Vosyka
Člen
Avatar
Pavel Vosyka:27.2.2013 12:48

Pokud myslíš stažení třeba zipu nebo jpg tak se obávám že to pouze s pomocí PHP nepůjde... ledaže bys pomocí .htaccess poslal vše do třeba index.php a zjistil žádanou URL pomocí $_SERVER a pak udělal do file_put_contents vložit file_get_conten­ts($cesta) ... a v tom si to můžeš i započítat... jiné řešení mě nenapadá... každopádně je to docela zbytečná zátěž a nedá se to použít a něčeho profi..

Nahoru Odpovědět
27.2.2013 12:48
"nikdy nepiš nic 2x" (updated 10 years after: "Není nic špatného na tom napsat něco 2x")
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.