Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
Daniel Hanuš:17.1.2015 12:55

O co jde?
Jde o webový projekt Inspirovač (www.inspirovac.cz). Poslání a myšlenka webu je filtrovat inspirativní videa, články, knihy, e-knihy, akce či jiné hodnotné odkazy z celého internetu a dát návštěvníkům možnost najít je na jednom webu. Redakční systém je wordpress.

Vypuštěná verze je verze "beta" a máme před sebou ještě inovace, úpravy a pořádné rozšíření mezi lid.

Koho hledám?
Kreativní mladý člověk se zkušenostmi s tvorbou webů (wordpress i vlastní kód), který má chuť se do projektu pustit celým srdcem. Není třeba mít velké zkušenosti, je však nutná touha se učit novému. Nezáleží na tom, jak si starý. Jestli jsi na střední škole nebo na vysoké škole. Pokud s tebou rezonuje Inspirovač a splňuješ podmínky, rád s tebou budu spolupracovat.

Dotyčný bude mít na starosti web po technické stránce (správa webu) a potřebné inovace (vlastní kód, když bude potřeba). Jednoduše jeho úkol bude, aby web šlapal tak jak má.
Např.

  • kosmetické úpravy webu
  • rozmisťování reklam
  • linkbuilding
  • zásahy do šablony ve wordpress
  • kreativní řešení problémů na webu
  • SEO optimalizace
  • přicházení s novými nápady (zpeněžení, obsah, funkce, design,...)
  • a další

Co nabízím?
Partnerství s menšinovým podílem ze všech výdělečných aktivit na webu. Ze zisku (reklamy, affiliate) Ti bude vypláceno předem domluvené procento. Budeš spoluautorem webu.

Očekávám někoho, kdo si je vědom toho, že čím úspěšnější projekt bude, tím více vydělá. Taktéž požaduji, aby s dotyčným rezonovalo poslání a vize projektu.

Těším se na Tvé odpovědi s krátkým představením. Následně si dáme pokec na skypu ;)

Daniel Hanuš

 
Odpovědět  ±0 17.1.2015 12:55
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.