IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Petr Malásek
Neregistrovaný
Avatar
Petr Malásek:14.5.2013 13:06

Programátor Informačního systému a webových aplikací

Popis pozice:
vývoj a tvorba informačního systému založeného na PHP / MySQL

Požadujeme
znalost programování PHP
znalosti databází MySQL
znalost HTML, CSS
samostatnost, iniciativu a odpovědnost
časovou a pracovní flexibilitu
trvalé sebevzdělávání
minimálně SŠ vzdělání

zaslání strukturovaného životopisu a popis referenčních projektů na xxx

Uvítáme
znalost JavaScript, AJAX, XML, jQuery, Python
zkušenosti se SVN
znalosti z oblasti administrace OS Linux a OS Windows
zkušenosti se správou PC a počítačové sítě
rychlý nástup
Nabízíme
finanční ohodnocení odpovídající práci
motivační systém odměn dle výkonů
možnost profesního růstu
otevřenou komunikaci a přátelský kolektiv
zázemí prestižní společnosti
zvyšování kvalifikace
zaměstnanecké výhody a další benefity
rychlý internet
Vzdělání
SŠ popřípadě VŠ
Místo pracoviště
Brno

14.5.2013 13:06
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.