Avatar
22scofield
Člen
Avatar
22scofield:3.7.2015 11:11

Ahojte :) Jsem pořád ještě začínajíci kóder - jakž-takž ovládam HTML a CSS, má se ale ještě co učit. Začínám i s JS. Mimo toho se věnuju webové i tiskové grafice (Photoshop + Illustrator) - to, ale teď není podstatné.
Chtěl jsem se Vás zeptat na radu - dělám pro jednoho klienta web (je to fotograf) a chtěl by jsem jeho stránku udělat tak, aby na pozadí stránky běželi jeho fotky. Bylo by to, jak už název vlákna naznačuje, vlastně slide show na pozadí stránky. Nevím, ale v čem to udělat. Prolezl jsem tento web a našel články jako - http://www.itnetwork.cz/…a-pozadi/all#… nebo http://www.itnetwork.cz/…ascript-jaro Nevím, ale zda toto řeší můj problém - potřeboval bych aby tam běželo cca 10 fotek v 5ti sekundových intervalech (myslím to cca takhle - http://www.inulka.cz/ ). Pokud jsem se správně dočetl, tak by se to mělo dát udělat v JS, nebo PHP. Nejsem, ale v těchto jazicích, ještě tolik zběhlý. Poradíte mi prosím kód, který by toto dokázal? Nebo mě alespoň nasměrujete co použít? Předem moc děkuji za věcné rady :-) Adam.

 
Odpovědět 3.7.2015 11:11
Avatar
Pavel Mareš
Redaktor
Avatar
Pavel Mareš:3.7.2015 11:57

- http://tympanus.net/…w-with-css3/ (ukázka i kód)
- http://www.bnecreative.com/…d-slideshow/ (ukázka, kód i pro wp jako plugin)
- http://buildinternet.com/…/supersized/ (ukázka i kód)
- https://www.freshdesignweb.com/…uery-slider/ (je toho tam dost)

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět 3.7.2015 11:57
Grafik, Vývojář, Workoholik :)
Avatar
22scofield
Člen
Avatar
Odpovídá na Pavel Mareš
22scofield:3.7.2015 12:09

Díky moc, dnes večer to prolezu :-)

 
Nahoru Odpovědět 3.7.2015 12:09
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.