Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
SczDavos
Neregistrovaný
Avatar
SczDavos:25.3.2010 19:55

ahoj už vážně nevím mám stálý problém se spamem na svém webu v knize návštěv mám tam i captcha code zkoušel jsem číst z obrazovky pomocí abbyy -> kod to nepřečte ale přes to se potýkám s čím dál častějším spamem jak to máš vyřešené ty? Dík za odpověď

 
Odpovědět
25.3.2010 19:55
Avatar
sdraco
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na SczDavos
sdraco:25.3.2010 22:53

Ahoj, také se s tím svinstvem stále potýkám, bych byl ty lidi co to programujou opravdu schopen zabít. Hlavně to všechno chodí z takovejch těch "vyspělejch východních zemí". V současné době používám klasickou captchu, naprosto základně udělanou přes session. Dříve s pouhým textem jsem měl problémy (ty svině to čtou přes OCR), tak jsem si výpis kódu stáhl odtud: http://www.ejeliot.com/…/php-captcha , kde jsou písmena pootáčená a začáraná, zatím to docela jde, i když občas něco proleze. České stránky mají tu výhodu, že se zde moc nespamuje, ale mám tu jednu stránku s anglickými hláškami, tam se tak jednou dvakrát za měsíc něco objeví. Do budoucna budu překládat WEB do AJ, tak jsem zvědavý, možná tento problém budu řešit znovu, ale pokud máš jen české stránky (i správně meta data a hlavičku), s mým řešením nebudeš mít problém (max jedna dvě zprávy za měsíc). Jestli chceš velkej kalibr, tak zkus projekt Recaptcha, ale tu má podle mne většina lidí problémy vůbec přečíst (hlavně Čechů). Možná ji využiji u pozdějšího anglického překladu, uvidím, jak mé dosavadní řešení obstojí :)

Nahoru Odpovědět
25.3.2010 22:53
You are the greatest project you will ever work on.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.