Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30
Avatar
Martin Štěpánek :20.5.2016 19:48

Ahoj,
potřeboval bych, aby uživatel mohl vytvořit záznam, který by se vázal k jednomu místu na mapě. Potřeboval bych mapu, na které klikne na místo, ke kterému se záznam váže, to se uloží do databáze a následně při výpisu by se zobrazila mapa a na níž by bylo vyznačeno místo, přiřazené k záznamu.
Hádám, že na něco takového existuje nějaká API od Googlu nebo Seznamu, díky níž bych do své databáze mohl ukládat zeměpisnou šířku a výšku, ale nemám ani nejmenší zdání, jak s tím pracovat.
Mohl by mě prosím někdo někam nasměrovat nebo poradit? :-)

Odpovědět
20.5.2016 19:48
Všechno jde naprogramovat, chce to jen čas a chuť...
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Martin Štěpánek :20.5.2016 19:56

Přesněji potřebuji hlavně to zapsaní do databáze, které by mělo být uživatelský příjemné (ne číselné zapisování). Výpis si pak už dokáži udělat sám. :-)

Nahoru Odpovědět
20.5.2016 19:56
Všechno jde naprogramovat, chce to jen čas a chuť...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.