Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring

Diskuze: Úprava prvku v 2D poli

Aktivity
Avatar
Petr Langer
Člen
Avatar
Petr Langer:23.8.2016 10:21

Zdravím, mám dvourozměrné pole, ve kterém jsou data článků, takže první index určuje o jaký jde článek (1,2,3..) a druhý index je klíč dané vlastnosti článku (titulek, autor..). Já potřebuju poradit, jak mám udělat to, abych mohl pro každý článek zavolat funkci, která má vstupní parametr jednu vlastnost článku, vratí upravenou hodnotu a uloží ji do původního pole na místo původní hodnoty.

 
Odpovědět
23.8.2016 10:21
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Patrik Valkovič
Člen IT Redactor Gang
Avatar
Odpovídá na Petr Langer
Patrik Valkovič:23.8.2016 10:27

Použij objektově orientované programování a místo dvourozměrného pole článků použij pole objektů. Proto tam ty třídy jsou.

Nahoru Odpovědět
23.8.2016 10:27
Nikdy neumíme dost na to, abychom se nemohli něco nového naučit.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.