Využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací. Zároveň je tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
discount week 30 halloween
Avatar
Peter Tulic
Člen
Avatar
Peter Tulic:5.4.2019 10:58

Zdravím,

robím jednoduché REST API v PHP, a všetky inputy si získavam a sám parsujem z php://input. Mám ale problém, že je tento input prázdny a nevracia sa mi z neho nič, keď posielam data v Content-type: multipart/form-data. Čiže keď chcem poslať súbor, tak sa nepošle nič. Chcel by som mať jednotný interface na všetky metódy requestov, čiže nechcem použiť $_FILES. Viem, že PHP automaticky parsuje php://input do $_POST a $_FILES, keď sa posielajú form-data, a php://input nechá prázdny, ale toto by som chcel vypnúť.

Dúfam, že je to zrozumiteľné.
Budem vám vďačný za každú radu.

Zkusil jsem: Skúsil som nastavenie "enable_post_da­ta_reading" na "off" na lokálnom serveri priamo v php.ini, čo nefungovalo. Potom som to skúšal cez ini_set v index.php, čo taktiež nefungovalo. php://input bol stále prázdny.

Chci docílit: Chcem vypnúť automatické parsovanie php://input. Potrebujem si celý input parsovať sám, aj keď sa pošlú form-data.

 
Odpovědět
5.4.2019 10:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.