IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Vytvoření vlastního user-friendly error handleru

Aktivity
Avatar
MicBlack
Člen
Avatar
MicBlack:4.12.2018 15:30

Ahoj,

chtěl bych poprosit o radu/tip - jak nejlépe udělat vlastní "Error handler", který mi bude v aplikaci na produkci odchytávat errory či neodchycené exceptions? Máte s tím někdo zkušenost? Kam a kde ho implementovat?

Aplikaci píšu podle zdejšího MVC tutoriálu. Tudíž mám index.php, ve kterém si volám RouterController a dál už aplikaci spracovávám přes Controllery.

Zkusil jsem: Zkoušel jsem hledat na netu a našel jsem 2 doporučené funce:

set_error_handler( "..." );
set_exception_han­dler( "..." );

Chtěl jsem se předtím, než se pustím do nějaké implementace ještě poradit a získat nějaké rady.

Chci docílit: Snažím se, aby když aplikace padne, tak aby nezobrazovala uživatelům PHP chyby a neodchycené výjimky. Ale naopak zobrazila nějakou jednoduchou stránku se smysluplnou hláškou a v barvě mé aplikace.

Díky za případné podněty.

 
Odpovědět
4.12.2018 15:30
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.