Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Až 80% zdarma! Předvánoční BLACK FRIDAY akce. Více informací
Avatar
Jakub Štolbaa:18. února 11:29

Ahoj, chtěl bych se k vám obrátit s mým problémem ohledně vytváření odkazů na příspěvek ve wordpressu.
v souboru functions.php mám udělanou funkci, která z wordpressu vytahuje the_title a the_content, ty potom ukládám do get_the_title a get_the_content a ukládám je do jednoduchých proměnných. Tyto proměnné pak ukládám do divu, připomínající stylem příspěvek a v něm mám odkaz, který se vztahuje na title a směřuje se na get_the_permalink a pod tím content na kterém mám omezení, aby se zobrazilo prvních 30 slov. tato funkce vypadá takto, přiložený soubor:

Mám na stránce řadu příspěvků, a když kliknu na title toho příspěvku jako odkaz, tak se mi na stránce objeví jenom ten jeden příspěvek, ale pořád s omezením na 30 slov, ne celý.

Pokud by byl někdo tak hodný a poradil mi, bude mu patřit můj velký dík :)

 
Odpovědět 18. února 11:29
Avatar
Vít Kološ
Člen
Avatar
Vít Kološ:19. února 11:35

K čemu je ten div? Proč děláš to, co děláš? Před takovým upravováním vzhledu webu si nejdříve prohlédni twenty šablony, abys věděl, co děláš. Taky pomůže hledání ve WP manuálu.

Nechci radit, co udělat lépe. Chci radit, co nedělat. :)

Editováno 19. února 11:36
Nahoru Odpovědět 19. února 11:35
Neopravuj, co není rozbité.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.