IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Wordpress vs Joomla! - vývoj šablon

Aktivity
Avatar
Petr Nymsa
Tvůrce
Avatar
Petr Nymsa:1.2.2014 16:07

Ahoj, dělám web a potřebuju redakční systém. Nemám chuť (prozatím) vytvářet vlastní CMS. Klientovi je jedno jestli to bude WP / Joomla.

Co bude potřeba:
Profily "sportovc" - foto,jméno, bio,..
Galerie

Jak koukám na možnosti vývoje. WP je svým způsobem lehčí ale je to "krásné" funkcionální a divné.. Joomla je objektová (MVC) ale přijde mi že téměř každá úprava je na dýl. Např. upravit vygenerování menu tak abych vnořeným UL dal spec. class.

Máte někdo nějaké zkušenosti s vývojem pro tyto CMS ? Nějaká doporučení ? BTW s Joomla mám zkušenosti z hlediska uživatele / admina. Ale ne ze strayn tvorby vlastních šablon

Odpovědět
1.2.2014 16:07
Pokrok nezastavíš, neusni a jdi s ním vpřed
Avatar
David Čápka Hartinger
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Petr Nymsa
David Čápka Hartinger:2.2.2014 14:04

Vývoj vlastních šablon dělá málokdo, téměř vždy si najdeš nějakou free a tu upravíš. Jsou už responzivní atd, byla by práce dělat to celé znovu.

Nahoru Odpovědět
2.2.2014 14:04
You are the greatest project you will ever work on.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.