Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij narozeninovou akci až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
12. birthday

Diskuze: Wordpress vs Joomla! - vývoj šablon

Aktivity
Avatar
Petr Nymsa
Tvůrce
Avatar
Petr Nymsa:1.2.2014 16:07

Ahoj, dělám web a potřebuju redakční systém. Nemám chuť (prozatím) vytvářet vlastní CMS. Klientovi je jedno jestli to bude WP / Joomla.

Co bude potřeba:
Profily "sportovc" - foto,jméno, bio,..
Galerie

Jak koukám na možnosti vývoje. WP je svým způsobem lehčí ale je to "krásné" funkcionální a divné.. Joomla je objektová (MVC) ale přijde mi že téměř každá úprava je na dýl. Např. upravit vygenerování menu tak abych vnořeným UL dal spec. class.

Máte někdo nějaké zkušenosti s vývojem pro tyto CMS ? Nějaká doporučení ? BTW s Joomla mám zkušenosti z hlediska uživatele / admina. Ale ne ze strayn tvorby vlastních šablon

Odpovědět
1.2.2014 16:07
Pokrok nezastavíš, neusni a jdi s ním vpřed
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Petr Nymsa
David Čápka:2.2.2014 14:04

Vývoj vlastních šablon dělá málokdo, téměř vždy si najdeš nějakou free a tu upravíš. Jsou už responzivní atd, byla by práce dělat to celé znovu.

Nahoru Odpovědět
2.2.2014 14:04
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.