Avatar
Milan Gallas
Redaktor
Avatar
Milan Gallas:7.7.2016 10:03

Ahoj mám dotaz ohledně soukromých projektů. Mám projekt, kde mám funkcionalitu postavenou nad frameworkem nette a rozšířením kdyby + další balíčky.

Potřebuji tento "framework nad framewokrem" používat ve více projektech, kde potřebují mít možnost zavolat composer update, když publikuji novou verzi.

Jde mi hlavně o to, že všechno musí být privátní a běžní uživatelé se nesmí k tomuto "frameworku" dostat.
Má někdo zkušenosti s nějakým nástrojem, který by tohle řešil.

Narazil jsem na nástroj satis, ale nefunguje přesně podle očekávání. Co jsem pochopil, tak akorát klonuje repozitář a to já nechci.

Předem díky za odpovědi.

 
Odpovědět 7.7.2016 10:03
Avatar
Jindřich Máca
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Milan Gallas
Jindřich Máca:13.7.2016 22:27

Ahoj, tak přesně k tomuhle ten Composer taky může sloužit. :D Uděláš si někde soukromý Git repositář, tak jak to chceš mít nastavené, a pak v Composeru konkrétního projektu/ů přidáš tenhle repositář do závislostí. Následně při změně v něm a následném příkazu composer update v příslušném projektu/ech se Ti vše aktualizuje. ;)

 
Nahoru Odpovědět 13.7.2016 22:27
Avatar
Milan Gallas
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Jindřich Máca
Milan Gallas:20.7.2016 23:25

Ahoj, určitě díky za odpověď. Přesně tenhle postup praktikuji. Nakonec to běží na tom satisu. Problém byl v tom zabezpečení, ne v principu používání composeru..

 
Nahoru Odpovědět 20.7.2016 23:25
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.