PHP týden Předvánoční slevová akce
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá PHP týden se slevou na e-learning až 80 %

Symfony framework pro PHP

Symfony je pravděpodobně vůbec nejúspěšnější framework pro PHP, používaný hojně v zahraničí i u nás. V České republice úspěšně konkuruje českému soupeři Nette frameworku. Na Symfony běží mnoho významných webů a jeho znalost je často vyžadována zaměstnavateli. Když jej budete znát, určitě se neztratíte.

-30% Základy frameworku Symfony pro PHP

Základy frameworku Symfony pro PHP

Kurz vás provede základy Symfony frameworku pro PHP, vytvoříte si jednoduchou kalkulačku a poté jednoduchý redakční systém s uživatelskými oprávněními.
Sekce
12
Práce a zaměstnání pro programátory ve frameworku Symfony

Práce a zaměstnání pro programátory ve frameworku Symfony

Máme pro tebe zaměstnání v Symfony pro PHP, třeba i jako Symfony vývojář/developer na ŽL. Praha, Brno, i další města. Navíc 15.000 Kč bonus jako dárek.
ZdarmaNehodnocenoNapsal David Čápka
Webová aplikace pro rezervování služebních vozidel ve firmě

Webová aplikace pro rezervování služebních vozidel ve firmě

Přehledný kalendář, přidávání vozidel, rezervací a uživatelů, nastavení práv a systému, záloha, emaily, manuál a jiné vymoženosti ve webové aplikaci.
 10xZdarmaNehodnocenoNapsal e-LishaakVydáno: 2019


 

Aktivity (4)