Mikuláš je tady! Získej 90 % extra kreditů ZDARMA s promo kódem CERTIK90 při nákupu od 1199 kreditů. Pouze do neděle 7. 12. 2025! Zjisti více:
NOVINKA: Staň se datovým analytikem od 0 Kč a získej jistotu práce, lepší plat a nové kariérní možnosti. Více informací:
Dělám výhradně na linuxu, zabývám se bezpečností IT, programováním (object pascal v Lazarus) a sestavením zdrojového kódu do binární podoby, popř. interpretovanými jazyky a další (PHP, MariaDB, modelování relačních databází, kryptoměny, šifrování - GnuPG, šifrování podkladových zařízení, Diffie-Hellman. výměna exponenciálního klíče, VPN, hluboký či temný web, hidden web s TOR, webový prohlížeč TOR, zkušenosti s virtualbox, Kali linux, penetrační testování, hledání SQL injection, web zranitelností, faktorizace a asymetrická kryptologie...).
Aktivity