Java týden Předvánoční slevová akce
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!
Avatar
Ondřej Polanecký:13.11.2016 16:57

Čau
Mám dotaz ohledně výběru střední školy. Teď jsem v devítce na základce a rozhoduju se mezi it středními školami a gymply. Dost mě baví matematika. Co jsem slyšel tak úroveň matiky je na gymplu lepší, ale od gymplu mě odrazují hromada nepotřebných předmětů, které mě nebaví. Doteď jsem dokázal mít vyznamenání i s minimálním úsilím, jenže na gymplu to asi dost přitvrdí a já se skoro nedokážu dontit učit něco co mě vůbec nezajímá a k tomu na gymplu se asi programování moc probírat nebude. Jak jsou na tom IT školy co se týče matiky? Mohl bych potom třeba bez problému na matfyz? Jakou IT školu byste mi doporučily v Písku nebo Táboře?

 
Odpovědět
13.11.2016 16:57
Avatar
Roman Král :7. dubna 9:43

Ahoj :) také studuji na střední škole informačních technologií v Kutné Hoře. Jsem tu spokojený, ale co se týče programování a dalších odborných věcí, tak tě tu toho moc nenaučí (to je ale teď celkem normální... prostě jestli chceš něco umět, tak se všechno musíš naučit sám :) ). S gymplem je to složité.. učí tě naprosto zbytečné věci a co hůř, tak jich je hromada.. jedinou výhodou, tak je, že tě lépe připraví na přijímací zkoušky na VŠ. Doporučuji ti spíše nějakou odbornou SŠ než gymnázium a vše co tě zajímá se učit sám. Co se týče matematiky, tak ve 3. ročníku je lepší chodit na doučování, protože tě nenaučí vše co bude na přijímačky potřeba.

 
Nahoru Odpovědět
7. dubna 9:43
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Jan Lupčík
Šéfredaktor
Avatar
Odpovídá na Roman Král
Jan Lupčík:7. dubna 11:21

Ahoj, myslím si, že zakladatel tohoto vlákna už pomoc nepotřebuje. Podívej se na datum jeho příspěvku. :)

Nahoru Odpovědět
7. dubna 11:21
TruckersMP vývojář
Avatar
Odpovídá na Jan Lupčík
Roman Král :17. dubna 19:17

loool :D díky

 
Nahoru Odpovědět
17. dubna 19:17
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.