Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30
Avatar
MsOs
Člen
Avatar
MsOs:16.6.2020 20:04

Dobrý den, rozhoduji se mezi těmito dvěma středními školami:

  • Střední průmyslová škola na Proseku
  • Smíchovská Střední průmyslová škola

Která z nich je podle vás lepší? Nemohu se vůbec rozhodnout. pokud ani jedna tak jakou by jste mi doporučili s oborem IT?

Předem děkuji za odpovědi.

 
Odpovědět
16.6.2020 20:04
Avatar
Lukáš
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na MsOs
Lukáš:16.6.2020 21:14

Nejlepší by bylo jet se podívat na obě školy. Případně najít někoho přímo ze školy např. na Facebooku a kontaktovat ho -> Zeptat se v čem programují, jestli dělají nějaké projekty atd..., otázek určitě budeš mít mnoho. Pak si můžeš obrázek o škole udělat sám. By byla spíš velká náhoda kdyby někdo tady na ITnetworku měl zkušenost s jednou ze škol.

 
Nahoru Odpovědět
16.6.2020 21:14
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
DarkCoder
Člen
Avatar
Odpovídá na MsOs
DarkCoder:16.6.2020 22:08

Předpokládám, že si se podíval na webové stránky každé školy. Je tam dost informací o tom, co která škola nabízí. Dále je dobré mít jakou si představu o tom co by si chtěl studovat, podle toho si daný obor vybrat. Nabídka je široká. Rozhodně stojí za to si přečíst nejen informace o oborech, ale prolistovat si učební plány, ve kterých zjistíš, co se vyučuje a v jakém rozsahu.

Dále není nic jednoduššího nežli napsat škole email se svými dotazy. Jistě Ti rády poradí a dotazy zodpoví.

Nakonec pořád je to jen škola a ty se sám ve svém volnu můžeš věnovat tomu co opravdu chceš více do hloubky. Škola Ti může dát představu o tom, co která sekce obnáší. Škola Ti ukáže cestu, ale rozhodnutí, zda-li se po ní vydáš, je jen a jen na tobě.

Nahoru Odpovědět
16.6.2020 22:08
"Chceš-li předávat své znalosti, měj kvalitní podklady."
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.