Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
Využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
discount week 80
Avatar
Miroslav Jiránek:7. května 10:36

Ahoj, minulý rok jsem vystudoval VŠ, zaměření průmyslová automatizace. V průběhu studia jsem už měl pochybnosti, jestli je tento obor opravdu to, co bych chtěl dělat a po roce v práci jsem se rozhodl že změním své zaměření a zaměřím se více na IT. Sice jsme na vejšce měli několik předmětů, které se prolínali s informačními technologiemi, ale stále se považuji za začátečníka a vím, že start v IT pro mě nebude úplně jednoduchý. Narazil jsem na internetu na několik zajímavých rekvalifikačních kurzů. ITnetwork dělá velmi podobné kurzy pro začátečníky, ale mě nejvíce zaujal bootcamp od GreenFox Academy. Nabízejí intenzivní 4-5 měsíční kruz, kde po úspěšném splnění zkoušek v průběhu kurzu garantují i zaměstnání u jejich partnerských firem. Kromě naučení znalosti také v kurzu rozvíjejí soft skills, práci v týmu, prezentaci vlastní práce a další užitečné vlastnosti, které si myslím budou určitě přínosné. Vzhledem ale k tomu že by to byl pro mě velký krok - opustit práci, zainvestovat do kurzu nemalé množství peněz, bych se tady rád poradil se zkušenými lidmi z oboru. Poradili byste někomu kdo začíná podobný kurz?

 
Odpovědět
7. května 10:36
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Miroslav Jiránek
David Čápka:7. května 11:14

Ahoj, poradil bych ti náš intenzivní 4 měsíční kurz zdarma, hrazený úřadem práce - https://www.itnetwork.cz/…ikacni-kurzy Pokud vím, GreenFox stojí 100 tisíc korun nebo tak něco. Co se týká příběhů lidí, co se rekvalifikovali, ty máme tady:

Určitě to za to stojí, teď za korony jsou ty platy pohádkový, chybí desítky tisíc lidí v oboru a pokud jsi alespoň průměrně inteligentní, tak se to za ty 4 měsíce naučíš alespoň na úroveň, aby tě vzali na zkušebku na juniora ^^ Pak už pochytíš spoustu věcí v práci, co mám info tak neznám snad nikoho kdo by měl problém, ty firmy si ty lidi drží, protože je nemají. Dokonce se nám stává, že lidi dostanou nabídku zaměstnání ještě než ten kurz dokončí, takhle nám teď nastoupil student do Wedosu :-D

Editováno 7. května 11:25
Nahoru Odpovědět
7. května 11:14
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.