Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Neaktivní uživatel:31.1.2019 22:16

Dobrý den,
jsem studentem oboru Aplikovaná informatika a mám momentálně zásadní problém -> téma pro bakalářskou práci. Prohledával jsem nabízená témata našimi učiteli, ale nic z toho nebylo nijak zajímavé. Bylo mi nabídnuto, zahrnout pro mou bakalářku využití některých OpenDat, nicméně, absolutně mě nenapadá, jakou problematikou by se má práce mohla zabívat. Mezi mé zájmy patří především webové technologie, nicméně mám zkušenosti i s programováním nativních aplikací (Java/C#/C++). Chtěl jsem zeptat, jestli by zde neměl někdo nápad pro zvolení tématu. Jsem absolutně bezradný.
Předem mockrát děkuji za radu a ochotu poradit mi :-)

Odpovědět
31.1.2019 22:16
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.