Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
FiftypiSoftware
Supertvůrce
Avatar
FiftypiSoftware:14.7.2020 10:53

Ahoj,
mám teď před nástupem na VŠ (na této škole už jsem studoval a dokonce i ten samý obor, ale zanechal jsem toho kvůli tomu, že jsem se tím nechtěl živit). Potřeboval jsem rok pauzu, abych si uvědomil, že IT má prostě budoucnost. Mimo programování se zajímám o zvukaření a skladbu. Stejně si chci IT vystudovat, protože mi to dá (už také dalo) solidní základy a posune mě to dál, hudbu a zvuk si dokážu nastudovat ve větší míře sám.
Myslíte si, že to je dobrý plán? Studoval bych softwarové inženýrství.

 
Odpovědět
14.7.2020 10:53
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Jana Poláková:21.7.2020 20:20

Ahoj, IT je perspektivní obor, plán to tedy není špatný, určitě se tam toho dost naučíš a pak bude jen na Tobě, zda to využiješ v praxi. Navíc pokud si studoval tentýž obor je pravděpodobné, že Ti odstudované předměty uznají a ty v podstatě navážeš tam, kdy si skončil. Otázkou je, jak Tě studium bude bavit, protože studovat něco, čím se v podstatě nechceš živit, je někdy otrava. Nicméně máš před nástupem, já bych do toho šla, můžeš skončit vždycky, je vidět, že tě to z nějakého důvodu táhne zpět, že k tomu máš nějaký vztah. Jednou bys mohl litovat, že si to nedostudoval, třeba jen proto, že Ti někdo napsal, že by na Tvém místě do toho nešel. Rozhodnout se musíš sám. PS: Navíc píšeš, že si chceš stejně IT vystudovat, tak už si se stejně asi rozhodl, Ne?

 
Nahoru Odpovědět
21.7.2020 20:20
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.