Rekvalifikační kurzy
hrazené úřadem práce

Rekvalifikační kurzy hrazené úřadem práce

Dostaň se do nejperspektivnějšího oboru dneška! Pojď s námi do IT! Víš, že studovat můžeš i zadarmo? Vyber si kurz akreditovaný Ministerstvem školství a staň se Programátorem www aplikací s podporou úřadu práce - Ty nezaplatíš ani korunu!

Co mám udělat pro novou kariéru v IT?

Krok 1: Přihlásit se

Napiš nám. Rekvalifikace je pro tebe zdarma, platí Úřad práce. Papírování a schvalování trvá asi měsíc. Mezitím ti můžeme poradit, jaký kurz si vybrat. Takže na nic nečekej, napiš nám hned. Čím dřív se do všeho pustíme, tím dřív budeš mít lepší práci.

Nechceš čekat?

Začni hned jako samoplátce! Napiš nám a vše domluvíme!

Krok 2: Objevovat IT

Ukážeme a naučíme všechno, co budeš pro start kariéry v IT potřebovat. Rekvalifikační kurz můžeš dělat i při práci. Máš volných 10 hodin týdně? Pak čas máš! Většina výuky je online, prezenční školení naplánujeme individuálně podle tvých možností. Neboj, všechno bude snadnější, než si teď myslíš. Včetně závěrečné zkoušky.

Krok 3: Nastoupit do nové práce

Pomůžeme ti nastartovat novou kariéru. Protože jsme spolu už nějaký čas strávili, budeme vědět, jestli budeš lepší programátor, datový analytik nebo se v tobě skrývá webmaster. Dostaneš tipy, jak napsat životopis, jak se připravit na pohovor. Plavat tě naučíme!

Máš dotazy? Zavolej nám!

533 334 543

Vyber si kurz podle sebe a za 3 měsíce už budeš plynně programovat.

Univerzální programovací jazyk, vhodný pro začátečníky. Pokud si jej zvolíš, čeká tě práce ve velkých firmách. Platy v Javě bývají nejvyšší. Po tomto jazyce je vždy poptávka.

Univerzální programovací jazyk, vhodný i pro začátečníky. Pracují s ním hlavně větší firmy a korporace. Běží na něm třeba mobilní aplikace. A s C# .NET práci najdeš vždycky.

Zajímá tě datová analýza a umělá inteligence? Pak zvol populární Python! Jazyk je snadný, vývojářské týmy jsou ve větších i menších firmách a o práci nouzi mít nebudeš.

Velmi populární jazyk, po kterém je velká poptávka. Slouží webům všeho druhu, pracují s ním týmy v malých firmičkách i velké korporace. Práce tedy vždy bude dost.

Na jazyku PHP fungují e-shopy včetně již připravených šablon (řešení) a webů. Naučíš se ho rychle. Pracovat budeš pro menší i větší firmy a můžeš být i programátorem na volné noze, tedy freelancer.

Nevíš, jaký jazyk si vybrat? Doporučujeme zvolit Javu nebo C# .NET, protože jsou vhodné pro začátečníky, je po nich velmi dobrá pracovní poptávka a jsou univerzální.

ITnetwork, těší nás.

Jeden studoval IT v Helsinkách, další učil 15 let na střední škole. A třetí… ne, nebudeme tě nudit dlouhým výpisem toho, jak jsou naši lektoři skvělí. Protože to zjistíš hned na první hodině. Všichni mají vedle spousty zkušeností i jasnou představu, jak z učení udělat užitečnou zábavu. Každý z nich se navíc programováním stále živí. Zkrátka vědí jak na to – a naučí to i tebe.

92 % absolventů najde práci v IT do 3 měsíců

Programování není žádná věda

Matěj
Mně ITnetwork změnil život. Díky němu jsem se vydal na cestu, která mě baví. Na začátku bylo asi nejtěžší si sednout a několik hodin věnovat čas učení. Také jsem se musel naučit myslet jinak. Pak už to šlo celkem snadno. Všechny potřebné informace byly pohromadě, a není problém, když neumíte anglicky. Dneska už pracuju jako programátor a k podkladům z ITnetworku se stále vracím.
Matěj
PHP programátor
Přečti si celý rozhovor s ex-číšníkem Matějem

Programování je lepší než operovat žlučníky

Operoval jsem 200 nebo 300 žlučníků, slepáků ani nepočítaje. Nejdřív mě to bavilo, ale pak to bylo pořád to stejný. Člověk musí dělat, co ho baví. A mě nejvíc baví logické uvažování. Prošel jsem spoustu informací a kurzů na internetu, ale itnetwork.cz je nejdokonalejší na českém trhu. V PHP a JavaScript přemýšlíš, jak to a to udělat, prostě sedíš, chodíš se psem a furt přemýšlíš.
Yuriy
Vývojář webových aplikací
Yuriy
Přečti si, proč ex-chirurg Yuri začal programovat

Programování je dobré a čisté řemeslo

Marek
V nejisté době jsem se rozhodl zažádat o rekvalifikaci a zajistit si tak kariéru v IT, kde je vždy dostatek inzerátů s nabídkami práce. Chtěl jsem spojit své zkušenosti grafika s programováním. Pracuji teď jako správce webu a mám spoustu plánů, takže materiály z kurzu ještě rozhodně využiji.
Marek
Administrátor a manažer IT projektů
Čti víc o cestě ex-grafika Marka k vedení projektů

Naši partneři

Napiš nám

Nejjednodušší způsob, jak získat informace. A první krok k lepší práci.

Svým dotazem se k ničemu nezavazuješ, ale zato získáš odpovědi na všechny svoje otázky. Poradíme ti a také společně dáme dohromady všechny potřebné doklady pro Úřad práce.

Máš otázky? Máme odpovědi!

Jaké je potřeba dokončené vzdělání?

Stačí mít základní vzdělání.

Musím umět anglicky?

Pro absolvování kurzu to není nutné. S angličtinou ale budeš mít víc možností a vyšší plat.

Předpokládáte nějaké zkušenosti s programováním?

Ne, vždyť je to rekvalifikace :)

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky a bez omezení věku. Co se práce na počítači týče, musíš jen vědět, jak počítač zapnout, jak si otevřít prohlížeč, jak napsat e-mail a podobně.

Všechny rekvalifikační kurzy jsou určené hlavně lidem mimo IT. Tušíme, že nemáš žádné zkušenosti programování, takže tě základy a principy programování naučíme.

Kolik kurz stojí?

Kurz si můžeš zaplatit nebo požádat o dotaci Úřad práce.

Žádost na úřad práce ti pomůžeme vyřídit, napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma. V případě, že kurz hradí ÚP, nic neplatíš. Tvoje kurzovné platí úřad přímo nám po úspěšném dokončení kurzu.

Pokud se rozhodneš si kurz hradit jako samoplátce, cena kurzu je u všech technologií stejná, a to 34.900 Kč. Můžeš využít i splátkový kalendář, kdy zaplatíš 4 × 8.725 Kč.

Jsme držitelé celkem 5 akreditací pro profesi „Programátor www aplikací“, a to:

  • Programátor www aplikací v Javě
  • Programátor www aplikací v C# .NET
  • Programátor www aplikací v PHP
  • Programátor www aplikací v Pythonu
  • Programátor www aplikací v JavaScriptu

Jak dlouho trvá vyřízení formalit?

Do 24 hodin, pokud rekvalifikaci platíš ze svého. Do 30 dnů, když využiješ dotaci od úřadu práce.

Je přihlášení na rekvalifikaci složité?

Není a navíc ti pomůžeme. Celým procesem včetně podání žádosti na Úřad práce, zaslání aktuálních a potvrzených podkladů, tě provede náš rekvalifikační specialista. Napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma.

Můžu se rekvalifikovat, i když mám práci?

Ano, na kurz se můžeš přihlásit, ať už máš registraci na Úřadu práce jako uchazeč nebo zájemce o zaměstnání. Pokud patříš do jedné z těchto dvou skupin, můžeš požádat o uhrazení kurzu právě Úřadem práce. Pomůžeme ti žádost podat.

Nabídka tak platí i pro všechny, kteří jsou zaměstnaní nebo pracují jako OSVČ, i pro všechny na rodičovské dovolené. Aby kurz uhradil ÚP, je potřeba se stát zájemcem o zaměstnání na ÚP. Žádost ti pomůžeme vyřídit, napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma.

Mohu získat práci ještě během rekvalifikace?

Ano. Jen je třeba po podpisu pracovní smlouvy na úřadu práce hned požádat o převedení do evidence zájemců o zaměstnání, aby ÚP by nadále kurz hradil.

Jak si mám vybrat kurz?

Kromě informací u přehledu kurzů jsme pro tebe připravili i stručný návod. Pokud jde o výběr programovacího jazyka, nejvíce doporučujeme Javu nebo C# .NET. Oba jazyky jsou univerzální a jednoduché, takže jsou vhodné pro začátečníky. A je po nich velká poptávka na pracovním trhu, takže práci určitě najdeš.

Kdy kurz začíná?

Kurz začíná individuálně, pro každého zvlášť, po schválení tvojí žádosti úřadem práce, nebo po uhrazení částky.

Jak kurz probíhá?

Kurz je kombinovaný, část probíhá online formou e-learningu a závěr jako prezenční školení.

Online část kurzu jsou interaktivní výukové lekce, které kromě teorie obsahují i cvičení, konkrétní příklady z praxe a kontrolní testy. Studium si můžeš maximálně přizpůsobit svým možnostem. Díky online e-learningu můžeš studovat kdykoliv a odkudkoliv. Proto je kurz vhodný i pro pracující a jinak vytížené zájemce.

Online výuka ti navíc umožňuje studovat tempem, které ti nejvíc vyhovuje. Jasná osnova s doporučeními ti ukáže, co dělat a čeho se držet. A pokud budeš tápat, jsou tu lektoři a koučové, kteří potíže a nejasnosti pomohou vyřešit.

Jakmile budeš mít hotovou online část studia, rekvalifikace pokračuje prezenčním školením. Ale ani tady se nemusíš bát, termínově si vycházíme vstříc.

Kdy a kde bude prezenční výuka?

Termíny celodenních prezenčních školení řešíme individuálně, vždy až když dokončíš příslušnou část e-learningu. Všechna školení pak probíhají v Praze.

Pracuju. Budu všechno stíhat?

Budeš. Kurzy jsou hlavně online, tempo studia je na tobě. Prezenční školení pak domlouváme individuálně.

Co všechno budu moct po rekvalifikaci dělat?

Možností je spousta. Práce nemusí být jen čistě programování, ale třeba i analýza dat, testování nebo projektové řízení.

Opravdu najdu novou práci?

Cílem rekvalifikace je naučit tě všechno, co budeš v nové práci potřebovat. Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme. Chceme, abyste díky studiu nejen úspěšně složili zkoušku, ale i získali uplatnění jako junior programátoři. Kurz je koncipovaný tak, že učí základy a principy, a pak je možné doučit se pokročilejší znalosti, nebo i další programovací jazyk.

Po úspěšném složení zkoušky získáš osvědčení akreditované MŠMT ČR.

Absolventům pomáháme i s přípravou životopisu a dáváme užitečné tipy k pracovnímu pohovoru. Budeme s tebou v kontaktu i po dokončení kurzu.

Jak rychle najdu novou práci v IT? Běžně do 3 měsíců. Někteří práci hledají už během kurzu a zkoušku složí už jako pracující programátoři. Je to vždy podle situace a možnostech. Někdo má víc času studovat i hledat práci, jinému víc vyhovuje klidnější tempo. Obojí je v pořádku.

Jak rychle najdu novou práci v IT?

Běžně do 3 měsíců. Někteří práci hledají už během kurzu a zkoušku složí už jako pracující programátoři. Je to vždy podle situace a možnostech. Někdo má víc času studovat i hledat práci, jinému víc vyhovuje klidnější tempo. Obojí je v pořádku.

Máš otázku, na kterou tu chybí odpověď?

Napiš nám, odpovíme ti a společně najdeme nejlepší řešení.

Už všechno víš?

Vyber si kurz!

Akreditace č.j. MSMT-1493/2022-7


 

Aktivity