JavaScript - Akreditovaný rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurzy JavaScript

Získej plat až 130.000 Kč / měsíc

Kurz je zaměřen na technologii JavaScript a bez předchozích znalostí tě připraví na zaměstnání na pozici junior programátora s platem 50.000 Kč. Během 5 let se pak lze dostat na pozici senior JavaScript programátor s platem až 130.000 Kč.

Akreditovaný kurz MŠMT

JavaScript je velmi populární jazyk, po kterém je velká poptávka. Slouží webům všeho druhu, pracují s ním týmy v malých firmičkách i velké korporace. Práce tedy vždy bude dost.

Co mám udělat pro novou kariéru v IT?

Krok 1: Přihlásit se

Napiš nám. Rekvalifikace je pro tebe zdarma, platí Úřad práce. Papírování a schvalování trvá asi měsíc. Mezitím ti můžeme poradit, jaký kurz si vybrat. Takže na nic nečekej, napiš nám hned. Čím dřív se do všeho pustíme, tím dřív budeš mít lepší práci.

Nechceš čekat?

Začni hned jako samoplátce! Napiš nám a vše domluvíme!

Krok 2: Objevovat IT

Ukážeme a naučíme všechno, co budeš pro start kariéry v IT potřebovat. Rekvalifikační kurz můžeš dělat i při práci. Máš volných 10 hodin týdně? Pak čas máš! Většina výuky je online, prezenční školení naplánujeme individuálně podle tvých možností. Neboj, všechno bude snadnější, než si teď myslíš. Včetně závěrečné zkoušky.

Krok 3: Nastoupit do nové práce

Pomůžeme ti nastartovat novou kariéru. Protože jsme spolu už nějaký čas strávili, budeme vědět, jestli budeš lepší programátor, datový analytik nebo se v tobě skrývá webmaster. Dostaneš tipy, jak napsat životopis, jak se připravit na pohovor. Plavat tě naučíme!

Máš dotazy? Zavolej nám!

533 334 543

ITnetwork, těší nás.

Jeden studoval IT v Helsinkách, další učil 15 let na střední škole. A třetí… ne, nebudeme tě nudit dlouhým výpisem toho, jak jsou naši lektoři skvělí. Protože to zjistíš hned na první hodině. Všichni mají vedle spousty zkušeností i jasnou představu, jak z učení udělat užitečnou zábavu. Každý z nich se navíc programováním stále živí. Zkrátka vědí jak na to – a naučí to i tebe.

Termíny a forma kurzu

 • Jedná se o kurz kombinovaný, tedy část výuky probíhá formou prezenční a část online.
 • Celkový počet hodin kurzu je 121, přičemž se jedná o:
  • 41 hodin prezenčních - celkem 5x v Praze.
  • 80 hodin formou online e-learningu (interaktivního obsahu). Jedná se o přibližný čas, který průměrně zabere přečtení všech článků a vypracování všech cvičení a testů vč. časové rezervy.
 • Na kurzy jsou 3 měsíce času. Začít lze ihned po schválení proplacení ÚP nebo zaplacení z vlastních zdrojů a to formou online výuky, poté získáte i termíny jednodenních prezenčních školení v Praze
 • Kromě e-learning modulů a prezenčních školení kurz obsahuje rovněž i tvorbu reálného projektu, díky kterému budete ihned používat nabyté znalosti v praxi.

Prezenční část

Prezenční kurzy se konají v Praze a jsou celkem ve 4 dnech. V rámci účasti kurzu tak absolvujete následující školení:

 • Poučení o BOZP
 • Moderní webdesign
 • Základní konstrukce jazyka JavaScript
 • Objektově-orientované programování v JavaScript
 • Firemní vývoj softwaru - Testování a verzování
 • Firemní vývoj softwaru - UML a návrhové vzory

Tyto kurzy je možné kromě dotačního programu studovat i standardně za výhodné ceny

Distanční část

A bude vám zpřístupněn následující e-learning (interaktivní online obsah):

 • Moderní webdesign
 • Základní konstrukce jazyka JavaScript
 • Objektově-orientované programování v JavaScript
 • Debugging v JavaScript
 • Základy Node.js
 • Bootstrap

Tyto kurzy je možné kromě dotačního programu studovat i standardně za výhodné ceny

Naši partneři

Napiš nám

Nejjednodušší způsob, jak získat informace. A první krok k lepší práci.

Svým dotazem se k ničemu nezavazuješ, ale zato získáš odpovědi na všechny svoje otázky. Poradíme ti a také společně dáme dohromady všechny potřebné doklady pro Úřad práce.

92 % absolventů najde práci v IT do 3 měsíců

Máš otázky? Máme odpovědi!

Jaké je potřeba dokončené vzdělání?

Stačí mít základní vzdělání.

Musím umět anglicky?

Pro absolvování kurzu to není nutné. S angličtinou ale budeš mít víc možností a vyšší plat.

Předpokládáte nějaké zkušenosti s programováním?

Ne, vždyť je to rekvalifikace :)

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky a bez omezení věku. Co se práce na počítači týče, musíš jen vědět, jak počítač zapnout, jak si otevřít prohlížeč, jak napsat e-mail a podobně.

Všechny rekvalifikační kurzy jsou určené hlavně lidem mimo IT. Tušíme, že nemáš žádné zkušenosti programování, takže tě základy a principy programování naučíme.

Kolik kurz stojí?

Kurz si můžeš zaplatit nebo požádat o dotaci Úřad práce.

Žádost na úřad práce ti pomůžeme vyřídit, napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma. V případě, že kurz hradí ÚP, nic neplatíš. Tvoje kurzovné platí úřad přímo nám po úspěšném dokončení kurzu.

Pokud se rozhodneš si kurz hradit jako samoplátce, cena kurzu je 34.900 Kč. Můžeš využít i splátkový kalendář, kdy zaplatíš 4 × 8.725 Kč.

Jsme držitelé celkem 5 akreditací pro profesi „Programátor www aplikací“, a to:

 • Programátor www aplikací v C# .NET
 • Programátor www aplikací v Javě
 • Programátor www aplikací v PHP
 • Programátor www aplikací v Pythonu
 • Programátor www aplikací v JavaScriptu
 • Programátor www aplikací v Kotlinu

Jak dlouho trvá vyřízení formalit?

Do 24 hodin, pokud rekvalifikaci platíš ze svého. Do 30 dnů, když využiješ dotaci od úřadu práce.

Je přihlášení na rekvalifikaci složité?

Není a navíc ti pomůžeme. Celým procesem včetně podání žádosti na Úřad práce, zaslání aktuálních a potvrzených podkladů, tě provede náš rekvalifikační specialista. Napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma.

Můžu se rekvalifikovat, i když mám práci?

Ano, na kurz se můžeš přihlásit, ať už máš registraci na Úřadu práce jako uchazeč nebo zájemce o zaměstnání. Pokud patříš do jedné z těchto dvou skupin, můžeš požádat o uhrazení kurzu právě Úřadem práce. Pomůžeme ti žádost podat.

Nabídka tak platí i pro všechny, kteří jsou zaměstnaní nebo pracují jako OSVČ, i pro všechny na rodičovské dovolené. Aby kurz uhradil ÚP, je potřeba se stát zájemcem o zaměstnání na ÚP. Žádost ti pomůžeme vyřídit, napiš nám. Vyplnění formuláře je nezávazné a zdarma.

Mohu získat práci ještě během rekvalifikace?

Ano. Jen je třeba po podpisu pracovní smlouvy na úřadu práce hned požádat o převedení do evidence zájemců o zaměstnání, aby ÚP by nadále kurz hradil.

Jak si mám vybrat kurz?

Kromě informací u přehledu kurzů jsme pro tebe připravili i stručný návod. Pokud jde o výběr programovacího jazyka, nejvíce doporučujeme Javu nebo C# .NET. Oba jazyky jsou univerzální a jednoduché, takže jsou vhodné pro začátečníky. A je po nich velká poptávka na pracovním trhu, takže práci určitě najdeš.

Kdy kurz začíná?

Kurz začíná individuálně, pro každého zvlášť, po schválení tvojí žádosti úřadem práce, nebo po uhrazení částky.

Jak kurz probíhá?

Kurz je kombinovaný, část probíhá online formou e-learningu a závěr jako prezenční školení.

Online část kurzu jsou interaktivní výukové lekce, které kromě teorie obsahují i cvičení, konkrétní příklady z praxe a kontrolní testy. Studium si můžeš maximálně přizpůsobit svým možnostem. Díky online e-learningu můžeš studovat kdykoliv a odkudkoliv. Proto je kurz vhodný i pro pracující a jinak vytížené zájemce.

Online výuka ti navíc umožňuje studovat tempem, které ti nejvíc vyhovuje. Jasná osnova s doporučeními ti ukáže, co dělat a čeho se držet. A pokud budeš tápat, jsou tu lektoři a koučové, kteří potíže a nejasnosti pomohou vyřešit.

Jakmile budeš mít hotovou online část studia, rekvalifikace pokračuje prezenčním školením. Ale ani tady se nemusíš bát, termínově si vycházíme vstříc.

Kdy bude prezenční výuka?

Termíny celodenních prezenčních školení řešíme individuálně, vždy až když dokončíš příslušnou část e-learningu.

Pracuju. Budu všechno stíhat?

Budeš. Kurzy jsou hlavně online, tempo studia je na tobě. Prezenční školení pak domlouváme individuálně.

Co všechno budu moct po rekvalifikaci dělat?

Možností je spousta. Práce nemusí být jen čistě programování, ale třeba i analýza dat, testování nebo projektové řízení.

Opravdu najdu novou práci?

Cílem rekvalifikace je naučit tě všechno, co budeš v nové práci potřebovat. Poradíme, vysvětlíme, pomůžeme. Chceme, abyste díky studiu nejen úspěšně složili zkoušku, ale i získali uplatnění jako junior programátoři. Kurz je koncipovaný tak, že učí základy a principy, a pak je možné doučit se pokročilejší znalosti, nebo i další programovací jazyk.

Po úspěšném složení zkoušky získáš osvědčení akreditované MŠMT ČR.

Absolventům pomáháme i s přípravou životopisu a dáváme užitečné tipy k pracovnímu pohovoru. Budeme s tebou v kontaktu i po dokončení kurzu.

Jak rychle najdu novou práci v IT? Běžně do 3 měsíců. Někteří práci hledají už během kurzu a zkoušku složí už jako pracující programátoři. Je to vždy podle situace a možnostech. Někdo má víc času studovat i hledat práci, jinému víc vyhovuje klidnější tempo. Obojí je v pořádku.

Jak rychle najdu novou práci v IT?

Běžně do 3 měsíců. Někteří práci hledají už během kurzu a zkoušku složí už jako pracující programátoři. Je to vždy podle situace a možnostech. Někdo má víc času studovat i hledat práci, jinému víc vyhovuje klidnější tempo. Obojí je v pořádku.

Máš otázku, na kterou tu chybí odpověď?

Napiš nám, odpovíme ti a společně najdeme nejlepší řešení.

Už všechno víš?

Vyber si kurz!

Aktivity