Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
discount 30 + hiring

CreJu

CreJu je skákačka v ktorej bude vaším cieľom preskákať po dráhe, ktorú si pomocou krabíc postavíte.Máte možnosť vyberať z 3 modov. 2 mody každý 10 levelov na konci každého musíte zobrať hviezdu a mod free v ktorom neni žiadna hlavná úloha iba stavať všeliaké monumenty z kociek a kvádrov. Hra je veľmi jednoduchá vo svojej podstate a preto s ňou neplánujem nič večšie ako napríklad s EF2. O tom či bude hra vylepšená rozhodujete práve vy a vaše reakcie!


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2010.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 620x (7.72 MB)

 

Všechny články v sekci
Construct - české/slovenské návody a komunita
Článek pro vás napsal Raiper34
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Posledná vydaná hra: http://www.islandsoft.cz/index.php?art=hra-akcna-space-resistance Autor sa venuje už viac rokov vývoji software hlavne cez WYSIWYG editory, je adminom a zakladateľom 1 cz-svk construct komunity, redaktor CS hry, Moba gam
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
David Čápka:28.7.2011 16:03

Mně se to jako nápad hrozně líbí, ale je opravdu potřeba, aby se krabice stala zdí až v tu chvíli, kdy se přiblíží k jiné krabici (do té chvíle byla třeba průhledná), protože jinak si stačí klikat krabice do vzduchu pod sebe a odrážet se o ně, tak jsem nahoře během několika sekund :)

Odpovědět
28.7.2011 16:03
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Avatar
Raiper34
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Raiper34:28.7.2011 19:47

No uvidim ;) robím na niečom novom a toto už zdaleka neni novinka :)

Odpovědět
28.7.2011 19:47
Posledná vydaná hra: http://www.islandsoft.cz/index.php?art=hra-akcna-space-resistance
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.