Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET + discount 30

Diskuze: Essentials 2016 sada skriptů pro Game Maker Studio

Aktivity
Avatar
TomBen
Tvůrce
Avatar
TomBen:11.6.2016 20:42

Trochu jsem protřídil skripty, které léta používám i ty, které se nějak významněji osvědčily a na svém blogu popsal jejich základní vlastnosti. Některé jsou jen věcí zvyku, ale pár z nich opravdu šetří spoustu práce. Také jsou v nich občas postupy, které by začátečník objevoval celé roky, než by na ně přišel sám. Takže se i zkušenějším vyplatí si skripty prohlédnout.

http://tvorbaher.blogspot.cz/…u-v-gml.html

Sada skriptů je volně ke stažení, můžete je všechny používat ve svých hrách a to i v případě, že tyto hry hodláte prodávat. Všechny jsem psal osobně já, jen jeden z nich ( je to v něm uvedeno ) byl inspirován velmi podobným skriptem Matěje Štágla pracujícího tehdy pod přezdívkou LoF. Pokud na mě ve svých hrách uděláte odkaz nebo mě připíšete do credits, budu v sedmém nebi.

Díky, TomBen.

Odpovědět
11.6.2016 20:42
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.