IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Tomáš
Člen
Avatar
Tomáš:11.3.2014 13:30

Zdravím všechny,chtěl bych se zeptat jak udělat HS.
Udělal jsem celou hru "FlappyBird" normálně se mi píše score když proletím těma trubkama když narazím ukáže se ta tabulka,game over,a start.(viz přiložený obrázek) Jen bych potřeboval poradit,jak mám udělat aby se mi ukládalo Hs a bylo pořád napsané v té tabulce a když bude překonané tak se změní a bude tam to nové.Koukal jsem že je tu i ukázka s ini souborem.To jsem zkoušel i podle návodu ale prostě se mi to do toho souboru nezapisuje.Nemohl by mi prosím vás někdo poradit jak to udělat ? Bez toho HS je to celkem o ničem :D .
Ještě mě napadá jeden problém ale to je spíš menší dotaz.Když jsem dal hru na android a zapnul v telefonu,funguje normálně ale když třeba 4x rychle kliknu tak reaguje třeba jen 1 je to problém telefonu nebo v něčem jiném.Vyzkoušel jsem to i na jiný telefon a tam je to ale v pořádku.
mám (Samsung Galaxy sIII mini)
Díky za rady či nějaké nápady :)

 
Odpovědět
11.3.2014 13:30
Avatar
Neaktivní uživatel:11.3.2014 15:00

Pro testování her, bych radši využil emulator ( siulator ), pokud nemáš několik telefonu s různými OS atd. :)

Nahoru Odpovědět
11.3.2014 15:00
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Tomáš
Člen
Avatar
Tomáš:11.3.2014 21:37

No a když do toho chci nainstalovat hru tak co tam dávám za soubor ? a kde ho vezmu ? našel jsem že se tam dává s příponou .apk ale já tu mám jen celou složku .gmx a pak už jen tu hru připravenou pro instalaci pro android (tu když u ní dám vlastnosti tak typ souboru GameSpy Arcade Service (.apk) )takže je to on ? :D nebo já už fakt nevím

 
Nahoru Odpovědět
11.3.2014 21:37
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.