Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
lemonko
Člen
Avatar
lemonko:2.2.2016 23:40

Zdravím,

chci vytvořit něco hodně podobného jako tohle: https://gaben.wtf/ - a chtěl bych k tomu využít Game Maker Studio HTML5. Hru nějakým způsobem jsem schopný vytvořit ale teď k problému. když tu hru vytvořím tak každý "hráč" bude mít svoji hru a já bych chtěl, aby byla ta hra společná, přesně jak na stránce kterou jsem uvedl víš. No a dál bych se chtěl zeptat jestli je vůbec možné tu hru propojit se steamem přes Game Maker.

Děkuju

 
Odpovědět
2.2.2016 23:40
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
lemonko
Člen
Avatar
lemonko:2.2.2016 23:47

Ještě mě napadlo, že bych v GM udělal pouze to vytáčení barvy a čísla a uložil to do nějakých proměnných které bych pak využil.
(v js pracovat neumím)

 
Nahoru Odpovědět
2.2.2016 23:47
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.