IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Poznámka k Fóru GM

V předchozím kvízu, Online test znalostí GameMakeru, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
Jakub Mudra
Tvůrce
Avatar
Jakub Mudra:3.9.2012 16:31

Ahoj,mám már poznámek,podle kterých by se mohla zlepšit orientace v forum.
Prosím VŠECHNY aby nejen do fóra GM,ale i do ostatních psali názvy a příspěvky v nějaké úrovni,né jako že by ste byli blbí,to né,ale prostě se tu nedá orientovat když píšete název fora: help pls , otázka,STUDIO: run game,3D rad(v GM foru nemá co dělat!!),podmínka atd... Jsou to nesmyslné názvy a málo lidí si jich všimne,však porovnejte to,že příspěvek s správným názvem má třeba 60 odpovědí,kdežto blbé jméno má jen 3 odpovědi.Proto prosím ve vlastním zájmu,pište smysluplné názvy a nevymýšlejte názvy,který jsou na úrovni 0.Pokud nevíte jak pojmenovat příspěvek, možná vám pomůže toto:

Název zprávy volte podle toho,co jste napsali do příspěvku. Pokud například máte problém,napište do názvu Problém: (sem dejte např. to,co se vyskytuje za problém) např: Problém: Selhal Program ,nebo : Problém: Nefunguje kompilér. Pokud si třeba nevíte rady,napište: Poraďte: (sem napište to co nevíte(např v dvou slovech)) např: Poraďte: MultiPlayer . Toť vše. Doufám že si to všichni vezmete k srdci.(úplně všichni :D)

Odpovědět
3.9.2012 16:31
Uvnitř jsou všichni stejní...
Avatar
David Hartinger
Vlastník
Avatar
Odpovídá na Jakub Mudra
David Hartinger:3.9.2012 16:49

Ani problém nebo poraďte není to pravé, kdyžpíši do fóra, potřebuji poradit. Stačilo by heslo s tím, co je špatně. Tohle je hlavně v GM fóru, protože v GM dělají mladší :)

Nahoru Odpovědět
3.9.2012 16:49
New kid back on the block with a R.I.P
Avatar
Jakub Mudra
Tvůrce
Avatar
Jakub Mudra:3.9.2012 17:24

No,když vezmeš např. mně,tak taky sem docela mladší :DDD (ta jedenácka(za 2 měsíce dvanáctka) dělá hodně na pohled :D)

Nahoru Odpovědět
3.9.2012 17:24
Uvnitř jsou všichni stejní...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.