Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET + discount 30

Diskuze: RPG 0.1

Aktivity
Avatar
Trolek33
Člen
Avatar
Trolek33:5.1.2014 17:54

Zdravím, chtěl bych vám ukázat moji RPG hru. Je to první verze, takže v ní moc věcí ještě nemám. Všechny informace najdeš ve hře po stisknutí klávesy "F1". Snad se hra bude líbit ;).
Zde je download:
http://ulozto.cz/…tg/rpg-1-exe
PS: Hra je v Angličtině, ale manuál jsem udělal v češtině.

Odpovědět
5.1.2014 17:54
Nic mě nenapadá XD
Avatar
TomBen
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Trolek33
TomBen:5.1.2014 18:23

Možná by to mělo být spíš v inkubátoru, když "tam toho moc není", ale už to tu necháme. Asi bys měl na tom ještě hodně popracovat, než z toho bude hra. Teď je to jen rozpracovaný pokus. Nepřátelé by se měli hýbat, za jejich zabití by asi mělo přibývat XP, kouzla by mělo jít použít jednodušeji ( a běžný útok mi nějak nešel vůbec ), zbavil bych se dotazovacích oken, přidal bych nějaké prostředí okolo ( prázdná aréna moc zábavná není ) a nějaké další levely by taky nevadily.

Ale jako první pokus to ujde.

Nahoru Odpovědět
5.1.2014 18:23
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Trolek33
Člen
Avatar
Odpovídá na TomBen
Trolek33:5.1.2014 18:36

Umělou inteligenci u nepřátel jsem ještě nedělal, stejně tak prostředí. Jediné co tam zatím mám je používání těch kouzel a lahviček. Na programování nepřátel a klasický boj se jdu vrhnout až teď, takže to už bude v další verzi. Jinak díky za názor ;)

Nahoru Odpovědět
5.1.2014 18:36
Nic mě nenapadá XD
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.