Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij narozeninovou akci až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
12. birthday
Avatar
Daniel Vítek
Tvůrce
Avatar
Daniel Vítek:23.1.2012 12:51

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli se dá nějak udělat aby se konzolový program hned nezavřel...nešlo by to nějak třeba jak je "vstup klávesy (čeká na stisk)"

Odpovědět
23.1.2012 12:51
Na síti působím už pěknou řádku let. Pokud budeš něco potřebovat, písni mi, pokusím se ti poradit :)
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Panda38
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Daniel Vítek
Panda38:23.1.2012 15:08

Zastavení konzoly je možné udělat prvkem "vstup textu z konzoly", pak to čeká na zadání textu - např. jako výzva uživateli aby zadal údaj pro další výpočet nebo že když zadá jen Enter (=prázdný text) tak tím program ukončí. Ještě je možné použít např. prodlevu. Klávesové vstupy bohužel nelze využívat, protože klávesy jsou vázané na okenní aplikaci (čerpají se ze smyčky zpráv okna) a ta u konzolové aplikace není.

 
Nahoru Odpovědět
23.1.2012 15:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.