Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Neaktivní uživatel:6.1.2012 16:30

Jak se dá nastavit aby se mi např. zaplo Caps Lock nebo num lock ? Našel jsem to v nabídce ale nevim jak to nastavit...:(

Odpovědět
6.1.2012 16:30
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Panda38
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Panda38:7.1.2012 9:28

Zdá se, že tohle je problém operačních systémů Windows XP a výše (u Windows ME to ještě fungovalo). Novější systémy aplikacím zakazují některé funkce. Byl už dříve problém s tím, že XP zakázaly aplikacím přepínat jazyk klávesnice. U Locků klávesnice se zdá, že funkce se provede (nový lock se nastaví), ale neaktualizují se indikační LED na klávesnici. Můžete to vyzkoušet tak, že vezměte ukázkový program Klávesy (nebo i Váš program, kde uvidíte psaná písmena) a do hlavní smyčky přidejte příkaz, který nastaví stav Caps Lock ze stavu Num Lock. Jak pak můžete vidět, přepínání Num Lock mění Caps Lock v indikačních LED na obrazovce (které zobrazují stav jak to hlásí systém) a také je vidět, že se mění velikost psaných písmen ve stavovém řádku. Indikační LED na klávesnici se přitom nemění.

 
Nahoru Odpovědět
7.1.2012 9:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.