Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.
C# week

Diskuze: Zkouška plné verze

Aktivity
Avatar
h.honzicek
Člen
Avatar
h.honzicek:11.6.2012 14:31

Chci se zeptat zda jde zkusit nekde full verze petra v lite mne ty hry docela baví a plná verze mně zajímá také ale je přece pravda že se nedá zkusit zda budu umět ve verzi full dělat aplikace a vím že se nesmí zkoušet nic černýho a je pravda že žádnou trialku jsem nenašel ani na torrentu a když nevím zda budu schopen dělat praktické aplikace jako hudební sekvencer program na střih videa malovací program text editor atd že se mi nechce hned kupovat full verzi a na hry mi stačí lite verze nebod je šířím nekomerčně a na moje hry stačí celkově lite tak mně zajímá zda je nějakej trial od petra full kde si mohu zkoušet všechny features

 
Odpovědět
11.6.2012 14:31
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na h.honzicek
David Čápka:11.6.2012 14:35

Petr není dle mého názoru určen na věci, jako je práce s hudbou nebo videem. Ne, že by to nešlo, ale je to zbytečně pracné. Petr má určité zjednodušené funkce, uzpůsobené hlavně pro tvorbu her a podobných aplikací. Ty může člověk používat i bez toho, aby uměl programovat. Na tohle bych však doporučil naučit se spíše opravdový programovací jazyk, tedy C# nebo Javu.

Nahoru Odpovědět
11.6.2012 14:35
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.