Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
h.honzicek
Člen
Avatar
h.honzicek:11.6.2012 14:31

Chci se zeptat zda jde zkusit nekde full verze petra v lite mne ty hry docela baví a plná verze mně zajímá také ale je přece pravda že se nedá zkusit zda budu umět ve verzi full dělat aplikace a vím že se nesmí zkoušet nic černýho a je pravda že žádnou trialku jsem nenašel ani na torrentu a když nevím zda budu schopen dělat praktické aplikace jako hudební sekvencer program na střih videa malovací program text editor atd že se mi nechce hned kupovat full verzi a na hry mi stačí lite verze nebod je šířím nekomerčně a na moje hry stačí celkově lite tak mně zajímá zda je nějakej trial od petra full kde si mohu zkoušet všechny features

 
Odpovědět
11.6.2012 14:31
Avatar
David Hartinger
Vlastník
Avatar
Odpovídá na h.honzicek
David Hartinger:11.6.2012 14:35

Petr není dle mého názoru určen na věci, jako je práce s hudbou nebo videem. Ne, že by to nešlo, ale je to zbytečně pracné. Petr má určité zjednodušené funkce, uzpůsobené hlavně pro tvorbu her a podobných aplikací. Ty může člověk používat i bez toho, aby uměl programovat. Na tohle bych však doporučil naučit se spíše opravdový programovací jazyk, tedy C# nebo Javu.

Nahoru Odpovědět
11.6.2012 14:35
New kid back on the block with a R.I.P
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.