Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:

Diskuze: Zkušenost s petrem v Linuxu

Aktivity
Avatar
h.honzicek
Člen
Avatar
h.honzicek:9.6.2012 21:16

Mám Petra ve WineHQ a nejedou mi Copy a Paste což je v případě Petr Lite problém. Nemáte s tím někdo zkušenosti

 
Odpovědět
9.6.2012 21:16
Avatar
h.honzicek
Člen
Avatar
Odpovídá na h.honzicek
h.honzicek:10.6.2012 2:07

Mně to konkretně dělá na Macovi ale konečně jsem našel řešení nevěděl jsem že Mac je jiný než Linux/Unix

Co je Quartz X11: Mac OS X je Unixový systém ale má své grafické prostředí Aqua, ale co když chceme spustit programy pro Unix/Linux jako emulator Winebottler či GIMP? Pak je nutno nainstalovat Quartz X11. Většina OS X má X11 v sobě ale někdy se pokazí a novější OS X 10.8 ho nemá vůbec. X11 lze stáhnout kde koliv i v pécéčku a na flashce přenést do Maca, to samé GIMP nebo WineBottler. Pokud nefungují copy a Paste ve Win či X11 aplikacích, v Quartz v preferencích je nutno na kartě schránka zaškrtnout jen úplně první políčko nahoře a ty další ne.

 
Nahoru Odpovědět
10.6.2012 2:07
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.