Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Hledáme programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
php week
Avatar
Jarvis
Člen
Avatar
Jarvis:6.3.2016 14:48

Ahoj,
potřebuji trochu nasměrovat / doporučit odzkoušené řešení...

Problém je zhruba následující: na ftp serveru je textový soubor obsahující log (log.txt), v tomto logu jsou informace ke kterým potřebuji přistoupit z Excelu. Z tohoto důvodu potřebuji soubor z ftp severu zkopírovat na lokál, otázkou je, jak k tomu přistoupit? Zkoušel jsem googlit a možností je několik vbs script, excel vba makro nebo baťák. Nemáte, prosím, někdo nějaké otestované řešení - stačí mi jednoduchá funkce, která zkopíruje vždy stejný soubor, ftp funguje bez už. jména + hesla...

Co se týká platformy, tak to poběží na windows 7, a jsem dosti omezený - na stroj nemohu nic doinstalovávat, takže to musí jít se základem windows 7 + MS office.

Předem díky! :-)

Editováno 6.3.2016 14:48
 
Odpovědět
6.3.2016 14:48
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.