Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Neaktivní uživatel:22.9.2019 20:04

Ahoj, tak už jsem tu zas…
Ve své Gtk3 aplikaci mám mj. switch. Ten však zůstává zbarvený podle stavu, do jakého jej dám v initialize okna. Pokud tedy je na začátku aktivní (set_state true), zůstane modrý i když jej později vypnu; když na začátku není aktivní, zůstane šedý (barvy pochopitelně podle Gtk theme). Nemáte někdo ponětí, kde by mohl být problém?

Zkusil jsem: Hledat… veškeré výsledky byly typu „Chci tam mít jinou barvu než výchozí“. Pak ještě měnit stav z kódu (problém přetrvával) a změnit theme (pokud stav barevně rozlišuje, setkám se s problémem zase).

Chci docílit: Nevysvětlil jsem to už dostatečně? :-?

Odpovědět
22.9.2019 20:04
Neaktivní uživatelský účet
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Neaktivní uživatel:23.9.2019 20:52

Tak zase vyřešeno… ;-)
Místo notify::active jsem používal signál state_set.

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
23.9.2019 20:52
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.