Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30
Avatar
Jan Procházka:4.9.2019 19:50

Ahoj, nějaký pátek existuje programovací jazyk Julia. bohužel, to co jsem k ní našel jsou porovnání s jinými jazyky a tutoriály. Ty ale tak nějak předpokládají, že učený z nebe spadl, přežil to a ani nic nezapomněl.

https://juliacomputing.com/…cts/juliapro

Zkoušeli jste už někdo s Julií něco dělat a dosáhli jste nějakých výsledků? (A neměli byste chuť nějaký tutoriál pro blbce spáchat?)

 
Odpovědět
4.9.2019 19:50
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:5.9.2019 9:13

Dole mas na te strance pripravene priklady. Treba jsem tam nasel webapi a jine. Je tam primo kod. To ale predpoklada, ze mas nejake zaklady programovani a vis, ze existuji promenne, cykly, jakym zpusobem se posilaji data POST, GET requesty... Neznam, nepouzivam ten jazyk.
Co sem koukal na kod, mozna privetivejsi by byl uz i python :)

Editováno 5.9.2019 9:14
Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
5.9.2019 9:13
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.