Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: Platforma pro vývoj business aplikací

Ostatní jazyky Ostatní programovací jazyky Platforma pro vývoj business aplikací

Aktivity (1)
Avatar
Rike
Člen
Avatar
Rike:21.1.2016 18:14

Zdravím! Potřeboval bych vaši radu, názor, zkušenosti. Hledám platformu, která je přímo uzpůsobena vývoji business aplikací (zákazníci, sklady, prodeje...) pro menší a střední podnikání. Asi tu už nikdo nezná Visual FoxPro, ale ten princip se mi zalíbil. Našel jsem něco, co to trochu připomíná - Servoy (http://servoy.com). Je to vlastně o vrstvu výš, než běžné nadstavby pro Javu či C# (co jsem viděl), spousta základních procesů je zautomatizovaná, předpřipravená, stačí naklikat, vy se pak staráte jen o vzhled a aplikační logiku. Není to asi úplně programování v klasickém slova smyslu, když většinu obstarává builder, ale neskutečně to urychluje práci.
Servoy se mi ale moc nelíbí, nepřijde mi dostatečně robustní a není za ním bůhvíjak velká společnost, takže jsem trochu skeptický.

Máte nějakou zkušenost s podobnými nástroji?

Může to být postaveno na Javě, C#, stačí mi vývoj klasických ne-internetových produktů a opravdu nesnáším cokoli definovat skrz XML, JSON, YAML apod.

 
Odpovědět 21.1.2016 18:14
Avatar
Polymath
Člen
Avatar
Polymath:22.1.2016 0:21

Lotus Notes

 
Nahoru Odpovědět 22.1.2016 0:21
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.