Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
discount week 30 - hiring
Avatar
Michal Kucerik:6.1.2016 23:55

Ahoj, chci delat takovou tenisovou statistiku/da­tabazi, ktera by mela na internetovych strankach zobrazovat prumerne hodnoty z cisel co si budu (nejspis v excelu) zadavat.

Priklad jak by to melo vypadat:

Hraci A, B

U kazdeho hrace chci mit treba 10 statistickych udaju.
Uspesnost prvniho servisu:
Ziskane body v zapase:
.
.
.
No ale nevim jak nejjednoduseji udelat to, ze denne bych vpisoval data z internetu do nejake tabulky nebo souboru a aby se mi to pak promitlo v tech udajich na strance. Treba za 3 hraci dny ma hrac postupne 60%, 50%, 55% uspesnost toho prvniho servisu a prumer bude tech 55%.

A dalsi vec je, ze bych chtel porovnavat udaje hrace A a B. Jen aby clovek videl na jednom radku ty udaje u hrace A i B a rekne si joooo ten B ma 66% tak mu to jde lepe.

Ale to nejhlavnejsi asi jak vytvorit tyto data, kdyz tam chci mit treba 1000 hracu. To bych pro kazdeho mel zalozit soubor v excelu a postupne tam pripisovat ty data?

Pisi sem jen proto, ze nekdo s tvorenim neceho podobneho uz muze mit zkusenost a me by to dost pomohlo, jelikoz s tim zadne zkusenosti nemam.

Diky vsem za jakekoliv rady :-)

 
Odpovědět
6.1.2016 23:55
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.